שתף קטע נבחר

ספר הג'ונגל הארגנטינאי: חתולים גידלו תינוק

מוגלי, מאחוריך: תינוק בן שנה התגורר ברחוב בארגנטינה, וגודל ככל הנראה על-ידי קבוצת חתולי רחוב במשך כמה ימים. התינוק התגלה על-ידי שוטרים בעיר מיסיאונס, כשהוא מוקף על-ידי שמונה חתולים. רופאים שבדקו אותו טענו כי ככל הנראה החתולים התכרבלו סביבו בלילות הקפואים, וכך הצילו את חייו. עוד נטען כי התינוק אכל פיסות מזון שהחתולים איתרו עבורו. הם אף ניקו אותו בליקוקים. כך דיווח היום (שבת) הטלגרף הבריטי.

 

השוטרת אליסיה לורנה לינדגוויסט הייתה זו שגילתה את התינוק, בתוך תעלה באזור "כרייסט קינג" בעיר. "הלכתי בדרכי כאשר הבחנתי בחבורה של חתולים, שישבו צמודים מאוד", סיפרה. "זה נדיר לראות כל כך הרבה חתולים מקובצים ככה, אז ניגשתי להתבונן מקרוב, כך ראיתי אותו".

 

התינוק שכב בתחתית מרזב, מוקף בחתולים שליקקו אותו, מכיוון שהיה מלוכלך מאוד. "כאשר התקרבתי, הם נכנסו למגננה ונהמו לעברי", סיפרה. "הם שמרו על חום גופו של התינוק בעודו ישן". השוטרת, שאף הבחינה בפיסות המזון ליד התינוק, ציינה כי "החתולים ידעו שהוא שביר וזקוק להגנה".

 

לאחר מכן הצליחו השוטרים לאתר את אביו של התינוק, גבר מחוסר בית, שסיפר כי איבד את התינוק לפני ימים ספורים, בעודו אוסף קרטונים למכירה. הוא אף סיפר לשוטרים כי מאז ומתמיד נהגו החתולים לגונן על בנו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים