שתף קטע נבחר

אקספון 018 מציעה חיבור לאינטרנט

חברת התקשורת אקספון 018, שהציעה עד עתה שירותי שיחות לחו"ל, הופכת לספקית אינטרנט עצמאית. מנכ"ל החברה, רוני חליבה: "אצלינו לא חייבים התחייבות"

חברת התקשורת אקספון 018, שהציעה עד היום שירותי שיחות לחו"ל וטלפוניה פנים-ארצית, הודיעה הבוקר( ב') על כניסתה לתחום שירותי האינטרנט ועל הפיכתה לספקית אינטרנט עצמאית.

 

שירותי האינטרנט של אקספון 018 יתחרו באלו שמציעות בזק בינלאומי, נטוויז'ן 013 (נטוויז'ן שהתמזגה עם ברק) ו-012 סמייל (אינטרנט זהב שהתמזגה עם קווי זהב). הדגש, אומר מנכ"ל החברה רוני חליבה, הוא על תמחור נמוך - בדומה למיתוג של שירותי השיחות הבינלאומיים של החברה, ללא חובת התחייבות.

 

"אקספון 018 מוזילה באופן משמעותי את עלויות האינטרנט, כפי שעשתה בשוק הטלפוניה ובתחום השיחות הבינלאומיות בכניסתה לתחום", אמר רוני חליבה. בנוסף מבטיחה החברה כי בתום תקופת ההתחייבות, הגבייה אמנם תימשך אך המחיר לא "יטפס" אוטומטית לאחר מכן. "אצלינו לא חייבים התחייבות, אנחנו לא מאמינים בזה", ציין.

 

בלי דואר אלקטרוני

עלות חבילת האינטרנט הזולה ביותר, בקצב הורדה של 1.5 מגהביט וקצב העלאה של 150 קילוביט, היא 29 שקלים בחודש או 22 שקלים בהתחייבות לשנה. החבילה היקרה

ביותר, בקצב הורדה של 8 מגהביט וקצב העלאה של 800 קילוביט, עולה 109 שקלים, או 82 שקלים בהתחייבות לשנה. באקספון טוענים כי מחיריהם זולים ב-30 אחוז בהשוואה למתחרים, והבחירה בחבילה בהתחייבות מוזילה את המחיר ב-25 אחוז.

 

בנוסף תשיק אקספון שירותי חבילות bundle (הכוללות ספק ותשתית - בזק או כבלים), שירותי סינון אתרים ותמיכה טכנית טלפונית מורחבת בתשלום של 5 שקלים בחודש. החברה לא מציעה שירותי דואר אלקטרוני נלווים, ומפנה את הלקוחות לתיבות המייל החינמיות הזמינות ברשת. החיבור לאינטרנט ללקוחות פרטיים יסופק באמצעות חייגן בלבד.

 

בחברה מדברים על יעד של צירוף של 1,000 לקוחות פרטיים ועסקיים לשירות מדי חודש, או 12,000 בשנה. "בשלב זה, תשתית האינטרנט לחו"ל של אקספון 018 כוללת שני קווים ברוחב של 100 מגהביט כל אחד, אך בשלב זה מספר הלקוחות עדיין קטן, ורוחב הפס יגדל בהתאם לגידול בכמות הלקוחות", הבטיח חליבה. "רוחב הפס הממוצע לכל לקוח בשירות גבוה מאוד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים