שתף קטע נבחר

צילום: איי פי

נועם שליט: המלחמה היא הדרך הפחות יעילה

אביו של החייל החטוף התייחס למצב בדרום: "בסופו של דבר כולם, גם העם הפלסטיני, יבינו שהדרך הזו של מלחמה היא הדרך הכי פחות יעילה ומוצלחת להשיג דברים"

בפגישה עם בני נוער, ועל רקע הדיווחים בחלק מכלי התקשורת הערביים על פציעת בנו, מגיב הערב (יום ב') נועם שליט על הפעולה הצבאית ברצועת עזה: "בסופו של דבר כולם, גם העם הפלסטיני, יבינו שהדרך הזו של מלחמה היא הדרך הכי פחות יעילה ומוצלחת להשיג דברים".

 

שליט שנפגש עם בני נוער מהיישוב גבעת אלה שבגליל התחתון ומקיבוץ געתון, שהגיעו למצפה הילה על מנת להביע תמיכה במשפחה, הוסיף: "אנחנו עדיין מחכים ומצפים לנס למרות שחנוכה הסתיים. לגלעד לא קרה נס בחנוכה הזה ואנחנו מקווים שעוד יקרה לו". 

 

מערכה בדרום - כותרות אחרונות:

 

"זה חג חנוכה שלישי שגלעד לא איתנו", הזכיר שליט, "התמיכה של בני הנוער מאוד חשובה, משום שקברניטי המדינה מקשיבים ושמים לב למה שהנוער אומר ומבקש".

 

בהתייחסו למצב בדרום, אמר שליט כי זה לא הזמן לדיבורים, "צריך לשלוח חיבוק חזק לתושבי הדרום, במבחן שהם עומדים בו, מבחן דומה לזה שבו עמדנו לפני שנתיים וחצי בצפון".

 

הלילה ציטטה הטלוויזיה המצרית דיווח לפיו גלעד שליט, נפצע באחת מתקיפות חיל האוויר בעזה. "יש דיווחים כי החייל הישראלי המוחזק בידי חמאס נפצע באחת מתקיפות חיל האוויר", נטען שם.

 

גורמי ביטחון אמרו בתגובה כי מדובר במניפולציה צפויה, אשר גם משפחת שליט התבקשה להיערך לה ערב המבצע. "החייל גלעד שליט מהווה נכס ערכי עבור חמאס, ולהערכנו הארגון יעשה הכל כדי לשמור עליו בחיים. מעבר לכך, אין בכוונתנו לעסוק בשמועות. ישראל צה"ל רואים באנשי חמאס כנושאים באחריות לשלומו של החייל, על כל המשתמע מכך", לשון ההודעה הרשמית של דובר צה"ל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מקווה לנס. נועם שליט
צילום: גיל יוחנן
מומלצים