שתף קטע נבחר

צילום: AP

חמאס שולח SMS: "כל הרקטות על כל הערים"

במקביל לירי רקטות, חמאס מתחיל גם במלחמה פסיכולוגית: הארגון שלח הודעות טקסט לטלפונים ניידים של אזרחים בישראל, בהם הזהיר כי הפעולה תביא להמשך ירי על ישראל

חמאס שולח מסרונים לישראל: חמאס שלח היום (יום ה') הודעות טקסט לטלפונים הניידים של תושבים רבים בישראל, בהן הזהיר (בעברית קלוקלת) כי הפעולה בעזה תביא להמשך ירי רקטות מאסיבי על ישראל. גורמים בוועדות ההתנגדות הבהירו אף הם כי ברשותם "הפתעות" נוספות שישראל אינה מודעת אליהן.

 

מבצע עופרת יצוקה - עדכונים אחרונים

 

גורם בזרוע הצבאית של חמאס אישר ל-ynet שאנשי הארגון שולחים הודעות טקסט לטלפונים ניידים בישראל. בהודעה שנשלחה היום, נכתב: "האם כל הרקטות עד כל הערים לא להגן עליך מקלטים. רקטות קסאם, חמאס".


ההודעה שהתקבלה היום בטלפונים הניידים

 

לדברי הגורם, הארגון מבקש להזהיר את הציבור בישראל כי האחריות להידרדרות הביטחונית והמשך ירי הרקטות נופלת על כתפי ממשלת ישראל.

 

גם דובר ועדות ההתנגדות העממית, אבו עביר, אמר כי הארגונים הפלסטינים יפתיעו את ישראל לא רק באמצעים הצבאיים שברשותם. "המסרים הטלפונים וחדירה לתדרים של הרדיו של צבא האויב הם רק דוגמה לאמצעים ולהפתעות שאנו מכינים לצד הישראלי. יש עוד הפתעות רבות בקנה והישראלים עוד יופתעו מהיכולות הצבאיות והטכנולוגיות שלנו", אמר.

 

אבו עביר הזכיר את הפגיעות שספג צה"ל במלחמת לבנון השנייה, והזהיר כי התקריות עוד ישובו. "הטבח שהטנקים הישראליים עברו

במלחמת לבנון יחזור על עצמו גם ברצועה. הישראלים הובסו וההפצצות הבוקר על בנייני ממשל ריקים בחלקם כבר הרוסים ועל בניין הפרלמנט הפלסטיני מעיד שהם במצוקה ושהם רוצים להפציץ לשם ההפצצה ולא כדי להשיג יעד כלשהו".

 

לדבריו, פעולות חיל האוויר מעידות על ייאוש ועל ניצחון הארגונים הפלסטינים. "זו הודאה שהם אינם מצליחים להגיע ליעדים הצבאיים והאישיים שהם סימנו, וזה מצביע על כך שההתנגדות מנצחת", הוסיף.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים