שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גורם ב-10: "לונדון וקירשנבאום בדרך החוצה"

  התוכנית "לונדון את קירשנבאום" לא שודרה הערב בשל אי הסכמת המגישים לקצץ בשכרם. המחלוקת עברה לטיפול עורכי דין. גורם בערוץ אמר ל-ynet: "זה לא נראה טוב"

  ירון לונדון ומוטי קירשנבאום לא שידרו את תוכניתם הערב (ה') בערוץ 10. זאת בשל מחלוקת כספית שנתגלעה בינם לבין מנהלי הערוץ, לאחר שהאחרונים ביקשו מהשניים לקצץ בשכרם, כחלק מהתייעלות הערוץ המתבצעת בימים אלה. במקומם שידר עד למהדורה המרכזית ב-20:00 רפי רשף.

   

  כפי שדווח הבוקר, שני המגישים הוותיקים, המשדרים את תוכניתם מדי ערב בין 19:00 ל-20:00, אינם היחידים שסימן שאלה מרחף סביב עתידם בחברת החדשות של הערוץ. גם החזאי הראשי של חדשות 10, דני רופ, נמצא בימים אלה בדיוני שכר מחודשים, במסגרתם התבקש לקצץ נתח נכבד משכרו.

   

  לאחרונה הגישו לונדון וקירשנבאום, בנוסף לתוכניתם היומית, גם את "המועמד", תוכנית מיוחדת לקראת הבחירות וכמו כן שודרו בעבר בערוץ מספר סרטים ותוכניות בהגשתם, ביניהן "התרחיש" המדוברת של לונדון וסרטי טבע של קירשנבאום.

   

  גורמים בחדשות 10 מסרו הערב ל-ynet שהדיון עם לונדון וקירשנבאום עבר לא מכבר לטיפול עורכי דין ואיננו ממשיך להתקיים בין ההנהלה לבין שני המגישים. "זה לא נראה טוב, זה נראה כרגע כאילו הם בדרך החוצה", נאמר.

  עם זאת, טרם נתקבלה החלטה סופית לגבי עתידה של התוכנית, וכמו כן ראשי מערכת החדשות טרם גיבשו תוכנית אלטרנטיבית, למקרה שלא יושג הסכם עם השניים והם לא ישובו לאולפן עד תחילת השבוע הבא.

   

  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "נאלצנו לבצע התייעלות כואבת הכוללת קיצוץ בשכר העובדים. אנו מעריכים ומוקירים את מי שנתן הסכמתו ומצרים על מי שלא".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לונדון וקירשנבאום. עדיין אין מחליף
  לאתר ההטבות
  מומלצים