שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הונדה ג'אז נקראת לתיקון

  666 מכוניות מדגמי 2004 ו-2005 של הונדה ג'אז נקראות למוסכי היבואנית, חברת מאיר, לתיקון תקלה בבלם היד. משך העבודה מוערך בשעה וחצי

  חברת מאיר, יבואנית הונדה, מזמינה 666 מכוניות מסוג הונדה ג'אז לתיקון במוסכי החברה. המכוניות הן מדגמי 2004 ו-2005, ובמרכז שירות הלקוחות של החברה אומרים כי נשלח מכתב לכל בעלי המכוניות שבהן נדרש התיקון. הסיבה לקריאה: חשש לבעיה במנגנון המתיחה של בלם היד. בעיה זו עלולה לגרום לכך שבלם היד לא יופעל כראוי. עם זאת, ביבואנית מציינים כי עד כה לא נתקלו בדיווחים או תלונות על בעיות בהפעלת בלם היד בדגמי הונדה ג'אז השונים.

   

  בחברת מאיר אומרים היום כי בעלי המכוניות שקיבלו הודעה בדואר, מתבקשים לתאם טלפונית - בהקדם האפשרי - בדיקה ותיקון באחד ממוסכי החברה. משך התיקון כשעה וחצי, וביבואנית מסבירים כי במהלכו מוחלפת ידית הבלם כולה. עוד מבהירים בחברה כי כל הפעולות הכרוכות בתיקון התקלה מבוצעות על-חשבון היבואנית, וללא תשלום מצד הלקוח.


   

  נקראת למוסך: הונדה ג'אז, דגמי 2004 ו-2005 

   

   

  יש לציין כי על-פי חוק, נדרשת יבואניות הרכב בישראל לדווח למשרד התחבורה והבטיחות בדרכים על כל קריאה לתיקון. מצדו, אחראי משרד התחבורה על איתור כל בעלי הרכב הרלוונטיים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים