שתף קטע נבחר

מי יהיה יו"ר קלפי באום אל-פחם? ברוך מרזל

"אני מבטיח להקפיד ולעמוד על קוצו של יו"ד כדי שלא יהיו זיופים", אומר יו"ר הקלפי המיועד, שמתכנן גם צעדת מחאה בעיר הערבית מיד אחרי הבחירות

מי שלא רצה אותו בעיר יקבל אותו בקלפי? ברוך מרזל אמור להשתתף בצעדה באום אל-פחם עם מאות פעילי ימין - אבל קודם לכן הוא יגיע, ביום הבחירות, לעיר הערבית ויהיה יו"ר ועדת קלפי מטעם "האיחוד הלאומי".

 

 

"האיחוד הלאומי" מורכבת מארבע סיעות: התקווה, תקומה, מולדת וסיעת ארץ ישראל שלנו. במסגרת ההסכם קיבלה סיעת ארץ ישראל שלנו, בה חבר מרזל, מינוי ליו"ר קלפי בבית ספר באום אל-פחם.

 

מרזל אמר ל-ynet: "אשתדל לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. בכנס של ועדת הבחירות הסבירו לנו שהתפקיד של יושבי הראש הוא למנוע זיופים, לדאוג לטוהר הבחירות ולהקפיד שעקרונות שלטון החוק והדמוקרטיה ייושמו במלואם".

 

עוד אמר מרזל: "אני מבטיח להקפיד ולעמוד על קוצו של יו"ד, כדי שלא יהיו זיופים בעיר ושהקולות של 'האיחוד הלאומי' בעיר ייספרו וייחשבו בלי מניפולציות מיותרות".

 

לקראת הבחירות לכנסת צפויה המשטרה להעלות את הכוננות בכל רחבי הארץ, על מנת למנוע ניסיונות של ארגוני הטרור לבצע פיגועים. במקביל, תפעל המשטרה בתחום החקירתי על מנת למנוע זיופים, אך עם זאת נראה כי המשטרה תצטרך להציב כוחות בסדר גודל לא מבוטל באום אל-פחם על מנת למנוע חיכוכים ועימותים בין מרזל לתושבי העיר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אדאג לטוהר הבחירות: מרזל
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים