שתף קטע נבחר

הודעה קולית: "לבני ביקשה לסיים המבצע בעזה"

"טילים נופלים על ערי ישראל, בגלל שלבני ביקשה להפסיק את המבצע", נאמר בהודעה טלפונית שהגיעה לעשרות אלפי מצביעים. בקדימה מאשמים את הליכוד: "הם בלחץ"

שיחת טלפון מפתיעה. עשרות אלפי מצביעים קיבלו הערב (יום א') שיחת טלפון לא מזוהה המלווה בהודעה קולית, בה מואשמת יושבת ראש קדימה, השרה ציפי לבני, כי מנעה את המשך הפעולה ברצועת עזה, והביאה למעשה להמשך ירי רקטות הקסאם לעבר ישראל. "טילים נופלים על ערי ישראל, בגלל שציפי לבני ביקשה להפסיק את המבצע. לבני חלשה בביטחון. תודה", נאמר בהודעה האנונימית.

 

 

בכירים במטה הבחירות של קדימה האשימו את הליכוד בהפצת ההודעה המוקלטת, ואמרו כי "הליכוד נמצא בלחץ". בקדימה אמרו: "כנראה שהנתונים שמכיר הליכוד מראה שהקרב צמוד. נתניהו והליכוד יודעים שהקרב צמוד, ולכן הם מגיבים בלחץ. הקרב בין ציפי לביבי לא הוכרע, והכל עוד פתוח".

 

לפני כמה שבועות, לאחר שקדימה פרסמה שלטי חוצות רבים ועליהם הסיסמה "נתניהו - אני לא מאמין לו", פנו בליכוד לוועדת הבחירות המרכזית, בדרישה שקדימה תוסיף את שמה לשלטים. ועדת הבחירות קיבלה את עתירת הליכוד, וקדימה נאלצה להוסיף את שמה לשלטים נגד נתניהו.

 

ח"כ יואל חסון אמר כי יתכן שגם קדימה תפנה לוועדת הבחירות בעקבות ההודעה הקולית הלא חתומה שנשלחה לעשרות אלפי בתי אב בישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לבני. הודעות נגדה
צילום: אלכס קולמויסקי
מומלצים