שתף קטע נבחר

רשת הקמעונאות מייסי'ס תקצץ 7,000 משרות

ענקית הקמעונאות האמריקנית הודיעה כי בנסיון לחסוך 400 מיליון דולר בשנה, תקצץ גם בדיבידנדים. רשתות הכל-בו סובלות במיוחד מהמשבר הכלכלי, שהבריח את הקונים לרכוש בחנויות זולות יותר

רשת הקמעונאות מייסי'ס הודיעה היום (ב') כי תקצץ 7,000 משרות, כ-4% מכוח העבודה שלה, כמו גם קיצוץ בדיבידנדים, בעוד היא מנסה לחסוך בהוצאות לאור הירידה בהוצאות הצרכנים בארה"ב.

 

 

הרשת, שבסיסה בסינסינטי, אמרה כי הקיצוץ יכלול גם מספר משרות שאינן מאויישות, ויכלול את משרדי החברה וחנויות הרשת. הרשת מעסיקה כיום 180 אלף עובדים. בחודש שעבר הודיעה מייסי'ס כי היא סוגרת 11 חנויות, צעד שישפיע על 960 עובדים, וזאת לאחר תקופת החגים החלשה ביותר במכירות זה עשורים רבים.

 

הרשת ציינה כי היא צופה שקיצוץ המשרות, כמו גם צעדים נוספים, יביאו לחיסכון של 400 מיליון דולר בשנה, החל ב-2010. חנויות הכל-בו נפגעו באופן קשה במיוחד מהמשבר הכלכלי, בעוד הקונים פונים לחנויות זולות יותר המציעות הנחות נרחבות. בחודש שעבר הציעה עצמה רשת חנויות הכל-בו גוטשלקס למכירה, ודיווחה כי הגישה בקשה להגנה מפני נושים תחת סעיף 11 לחוק פשיטת הרגל בארה"ב, ואילו קבוצת נימן מרקוס הודיעה כי תקצץ כ-375 משרות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים