שתף קטע נבחר

חיזוק לאפרים סנה: מיקי גולדווסר תומכת

אמו של חלל צה"ל אהוד גולדווסר אמרה ל-ynet כי "כל אחד מהמועמדים ה'כבדים' יודע איזה טיל לשגר על איראן, אבל איש לא מדבר על הפשיעה שמשפיעה על כל אחד מאיתנו. ראשי משפחות הפשע מתחבקים עם כל הצמרת השלטונית אצלנו"

מיקי גולדווסר, אמו של חלל צה"ל אהוד גולדווסר, הודיעה הערב (יום ג') כי בכוונתה לתמוך במפלגת "ישראל חזקה" בראשותו של ח"כ לשעבר אפרים סנה בבחירות לכנסת. במטהו של סנה הביעו שביעות רצון מהודעתה של גולדווסר ואמרו כי היא דמות ציבורית חשובה שרבים מזדהים ומכבדים אותה.

 

ביד חזקה ובזרוע נטויה
סנה: לטפל באלפרונים ובאברג'ילים כמו בחמאס / רועי מנדל
"במקום שישראל תיצור הרתעה מול הפשע, הפשע יוצר הרתעה מולה", אמר יו"ר "ישראל חזקה". הוא דיבר על עונש מוות לעבריינים במקרים חריגים, וקרא לטפל בפשע כמו בטרור
לכתבה המלאה

 

גולדווסר, העוסקת בחודשים האחרונים בפעילות ציבורית ואף נבחרה למועצת העיר נהריה, אמרה כי הנושאים שבהם עוסק סנה הם מהחשובים לחברה הישראלית כיום.

 

"כל אחד מהמועמדים ה'כבדים' יודע להגיד בדיוק איזה טיל צריך לשגר על איראן ומה צריך לעשות בשיחות עם אסד, אבל אף אחד לא מדבר על הפשיעה המאורגנת שמשפיעה על החיים של כל אחד מאיתנו כאן. למעט סנה, איש לא מדבר על משפחות הפשע שחדרו כל-כך גבוה למערכת השלטון בישראל. ראשי משפחות הפשע מתחבקים עם כל הצמרת השלטונית אצלנו", אמרה גולדווסר ל-ynet.

 

למרות הסקרים הלא מחמיאים למפלגתו של סנה, דחתה מיקי גולדווסר את הטענה כי קולות עבור סנה הם קולות מבוזבזים.

 "אפשר להגיד את זה על כל המפלגות הקטנות, אבל אם לא נצביע בכלל נחזק את המפלגות הקיצוניות. לא ללכת להצביע, זה הדבר הכי חמור שיכול להיות".

  

באחרונה הצהירה גולדווסר על הצורך להחליף את השלטון בישראל אם החייל החטוף, גלעד שליט, לא יוחזר עד לבחירות. ביום הולדתו האחרון של שליט אמרה גולדווסר: "אם משימת שחרורו של החייל מהשבי כל-כך פשוטה והם לא יכולים לבצע - אז מה להם ולשלטון?".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גולדווסר. מתחבקים עם פושעים
צילום: ירון ברנר
שביעות רצון. סנה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים