שתף קטע נבחר

ליברמן: מרחם על נתניהו, יש אינתיפאדה בליכוד

יו"ר ישראל ביתנו סייר בדרום, התייחס להתקפות עליו ב-ynet מצד צעירי הליכוד ואמר כי הוא משוחח מידי יום עם יו"ר הליכוד. "כל אחד מהרשימה שלו תוקף אותנו. זו לא מתקפה נגד ליברמן אלא נגד ביבי". והגראד באשקלון? "בגלל הטירוף של הרגיעה"

היחסים בין המפלגות מתחממים? תלוי מאיזה כיוון מסתכלים על זה. יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס היום (ד') ליחסיו עם יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, ואמר כי למרות שהם משוחחים מדי יום - הוא מרחם על נתניהו בשל המצב במפלגתו.

 

במהלך סיור בדרום אמר ליברמן, כי "כל אחד מהרשימה שלו תוקף אותנו ונתניהו אומר שזה לא על דעתו. מה שקורה במפלגתו זה אינתיפאדה פנימית שלהם, אני מרחם עליו. זו לא מתקפה נגד ליברמן אלא נגד ביבי". לדבריו, "כבר מנסים לחלק את עור הדוב שאף אחד לא צד. זה מאבק על משרות, על תפקידים".

 

 

אתמול פורסמה ב-ynet מתקפה של צעירי הליכוד, שטענו כי ישראל ביתנו היא "מפלגה של סיסמאות פופוליסטיות". גורמים המקורבים לנתניהו אמרו כי הוא זעם כאשר שמע על הדברים. "האמירות הללו מיותרות. אין לנו מאבק עם ליברמן ואין טעם לפתוח מאבק כזה. הדברים שנאמרו אינם על דעתו של יו"ר הליכוד", נמסר מסביבתו.


ליברמן במהלך הסיור בדרום. ביקורת על "השקרים" (צילום: צפריר אביוב)

 

"הגראד - בגלל כל הטירוף של הרגיעה"

במהלך סיורו בדרום ביקר ליברמן ביישובי המועצה האזורית אשכול ושוחח עם חקלאים שהתלוננו על ביורוקרטיה של הממסד בכל הקשור לתשלום פיצויים עבור הרכוש שנהרס במהלך מבצע "עופרת יצוקה".

 

כשדיברו החקלאים על בעיית הגניבות, הוא הזכיר כי ח"כ יצחק אהרונוביץ' יזם את חוק דרומי. "לצערי, הלכנו על הגרסה הרכה. אני מקווה שנוכל לשפץ את החוק ותהיה ענישה ופעילות יותר אפקטיבית לשודדי הקרקעות". אהרונוביץ' היה בין יוזמי החוק, לצד ישראל כץ (ליכוד), צבי הנדל (איחוד לאומי-מפד"ל) ואליהו גבאי (איחוד לאומי-מפד"ל).

 

ליברמן התייחס עוד לירי מעזה, ואמר: "התעוררנו אתמול עם גראד על אשקלון בגלל כל הטירוף של הרגיעה". ליברמן הכחיש את הפרסומים על כך שהיה חבר בתנועת כ"ך: "כמות השקרים וההשמצות שאנחנו זוכים להם בעת האחרונה, עוד לא נתקלתי בזה".

 

ליברמן תקף את ש"ס והתייחס לטענה לפי נתניהו הבטיח קצבאות ילדים - טענה שהוכחשה. ליברמן טען כי המפלגה החרדית גורמת נזק לליכוד. "אני לא מבין מה קורה פה, האם יש התחייבות של הליכוד לקצבאות או אין? הליכוד צריך להסביר את זה גם בעברית, גם ברוסית וגם בכל השפות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליברמן. "מאבק על משרות"
צילום: צפריר אביוב
מומלצים