שתף קטע נבחר

המאפיונרית הטרנסקסואלית הראשונה נעצרה

הלך על דימוי המאצ'ו: משטרת איטליה עצרה את בכירת המאפיה הטרנסקסואלית הראשונה בתולדותיה. לדברי המשטרה, האישה שנולדה בשם הוגו גבריאל, נקראת כעת "קיטי". היא נעצרה במהלך פלישה של המשטרה על אחד מבתי המאפיה בנפולי, ביתה של הקמורה – אחד מארגוני הפשע הגדולים במדינה.

 

קיטי בת ה-27 לא ממש מתאימה לדימוי הקלאסי של גנגסטרית במאפיה (או של גנגסטר, כפי שתיארו שוטרי נפולי). תמונות המשטרה מראות אישה שמראה הכללי גברי, עבת משקל ובעלת כתפיים רחבות וסנטר כפול. במקביל, ישנם גם כמה סממנים נשיים עדינים: גבות מעוצבות למשעי, קצוות שיער צבועים לבלונד, ונגיעת אודם קלה.

 

לטענת המשטרה, קיטי תפקדה כ"קאפו", או סנדק, שתפקידו לנהל את סחר הסמים והזנות בנפולי, עבור המאפיה הסיציליאנית של הקמורה. החוקרים אף טענו כי זו הפעם הראשונה בהיסטוריה בה הם עוצרים מאפיונרית טרנסקסואלית .

 

קיטי נעצרה יחד עם 27 חברים נוספים בקאמורה, ארגון פשע עוצמתי שנחשף על-ידי מחקרו של העיתונאי האיטלקי רוברטו סאביאנו. ב"קוריירה דלה סרה" דווח כי מעצרה של קיטי "מצביע על כך שהקמורה שינתה לא רק את קוד הכבוד, שפעם אסר על הריגת נשים וילדים, אלא גם את חוקיה הפנימיים".

 

באופן מסורתי, המאפיה מגלה אפס סובלנות כלפי הומוסקסואליות. בשנה שעבר, מאפיונר מורשע שנחשד כי הוא הומו לאחר שחיבר שירים בתאו שבכלא, נאנס באכזריות על-ידי כמה מחבריו לכלא.

 

(טלגרף)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פוסטר הסרט
מה הוא היה אומר?
פוסטר הסרט
מומלצים