שתף קטע נבחר

המשטרה למזוז: לחקור באזהרה את ליברמן

היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, נפגש עם צמרת אגף החקירות של המשטרה. הם ביקשו ממנו לחקור באזהרה את יו"ר ישראל ביתנו, החשוד בפרשת הלבנת הון והעלמות מס

צמרת אגף החקירות של המשטרה התייצבה אמש (יום ד') אצל היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, וביקשה ממנו לחקור באזהרה את יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, בפרשת החשדות להלבנת הון והעלמות מס. קרוב לוודאי שמזוז ייאשר לחקור את ליברמן. החקירה תתבצע בשבועיים הקרובים.

 

בפגישה השתתפו ראש אגף החקירות, ניצב יואב סגלוביץ', וראש היחידה הארצית לחקירות הונאה, שלומי איילון. המשטרה ביקשה לחקור את ליברמן כדי להשלים את החקירה, ולהעביר את הממצאים לפרקליטות. במשרד המשפטים אישרו כי בפגישה השתתפו גם ראשי הפרקליטות. "הנוכחים עודכנו על החקירה ודנו בצעדים עתידיים, הכוללים גם את חקירתו של ליברמן תחת אזהרה", נאמר בהודעת משרד המשפטים.

 

גורמים בכירים במשטרה אמרו לאחרונה כי "יש בידינו די ראיות בפרשת ליברמן על מנת להעביר את התיק לפרקליטות. בעוד כמה שבועות זה יקרה".

 

עד כה נמנעה המשטרה מלחקור את ליברמן לפני הבחירות, בין היתר על רקע הביקורת שנשמעה על העיתוי. גורמים בכירים

במשטרה אמרו כי זמן קצר לאחר הבחירות יבקשו לחקור את ליברמן.

 

שבועיים וחצי לפני הבחירות נחקרו במשטרה בתו של יו"ר ישראל ביתנו, מיכל ליברמן, ושישה חשודים נוספים, בהם עורך דינו, יואב מני. בין היתר, נערך חיפוש בבתיהם של השבעה.

 

ליברמן חשוד שקיבל שוחד דרך חברת ייעוץ שבה עבדה בתו מיכל. נוסף לעבירת השוחד, חשוד ליברמן בעבירות של מרמה, הפרת אמונים, ועבירות על חוק איסור הלבנת הון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ייחקר בקרוב
צילום: דודי ועקנין
מומלצים