שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כתב אישום נגד שוטר חושף: גיהנום במשפחה
  מכות, קללות ואיומים ברצח - זו הייתה מנת חלקם של אם ובנה, שבמשך שנים נפלו קורבן לגחמותיו האפלות של אבי המשפחה האלים, שוטר במקצועו

  דווקא שוטר שאמור לאכוף את החוק - עומד על דוכן הנאשמים: שוטר מצפון הארץ הואשם בשורה ארוכה של עבירות אלימות, תקיפה ואיומים נגד אשתו ובנו בן השמונה. מכתב האישום, שהגישה פרקליטות מחוז חיפה לבית משפט המחוזי בעיר, עולה כי השוטר - בדרגת רב-סמל מתקדם - התחתן לפני תשע שנים, במהלכן נהג לתקוף את אשתו.

   

  בתחילת החודש, לאחר שלושה מקרים של תקיפות שאירעו באותו יום, ברחה האשה מהבית עם בתה. בעודה בחדר המדרגות, השוטר התעלל והיכה את בנם בן השמונה. "בעוד המתלוננת נמצאת בחדר המדרגות עם הבת, הנאשם נעל את דלת הכניסה לבית, ונותר עם הבן. הנאשם היכה את הבן בצווארו ובלחיו, בעוד הבן צועק לעזרה ואימו אשר שומעת את הזעקות אינה יכולה לסייע לו. כתוצאה מן התקיפה נגרמו לבן שטפי דם בצווארו ובלחיו", מתואר בכתב האישום.

   

  פרשה נוספת שנחשפה בכתב האישום היא קשריו של הנאשם עם נערה בת 15, שהיתה חונכת של אחד מילדיו. מחקירת מח"ש עולה כי הקשר בין השניים לא היה פלילי. באישום מתואר כי הרעייה לא הייתה שבעת רצון מן הקשר, ופנתה בנושא לאמה של הנערה וביקשה שהקשר בין השניים ייפסק.

   

  "לאחר שנודע לנאשם כי אשתו פנתה לאמה של הנערה, הנאשם קילל אותה ואמר: 'היא גמורה', 'היא תחטוף על זה', וכן איים כי ירצח אותה", מתואר באישום. "בהמשך אותו יום הנאשם שב הביתה, תפס את אשתו בשערה ומשך אותה בחוזקה כך שנפלה ממקום מושבה על הספה אל הרצפה. אז הוא שוב משך בשערה של אשתו, הרים את ראשה והיכה באגרוף בעינה השמאלית. חרף צעקותיה של האשה, הנאשם לא הרפה,

   המשיך למשוך בשערה של האשה וכך גרר אותה לעבר חדר השינה, כשהוא ממשיך להכותה... אזי הנאשם תפס את המתלוננת שוב בשערה והטיח את ראשה בחוזקה במסגרת המיטה, כשהיא זועקת מכאבים ומתחננת שיפסיק".

   

  ההתעללות נמשכה כאשר הנאשם דרש מאשתו לגשת אל אמהּ של הנערה ולהתנצל בפניה. בהמשך אותו יום, ברחה האשה מביתה עם ילדיה. השוטר הורה לה בטלפון לעצור את הרכב ולהמתין לו, ושוב תקף אותה - לעיני הילדים.

   

  הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו של הבעל עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת. החקירה נוהלה על-ידי המחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים