שתף קטע נבחר

קסאם פגע במועצה האזורית אשכול; אין נפגעים

אחרי שבבוקר פגעו שתי רקטות בשדרות, רקטה פגעה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. תושב האזור: "עם הרקטות אנו מסתדרים בינתיים, אני רק מקווה שיחזירו כבר את גלעד שליט"

טפטוף הקסאמים מרצועת עזה נמשך: לאחר שהבוקר פגעו שתי רקטות בשדרות, רקטת קסאם נוספת פגעה הערב (יום ה') בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. איש לא נפגע ולא נגרם נזק.

 

"הרקטה נפלה מחוץ לגבולות היישוב", מסר סגן קב"ט המועצה, ניקי לוי. "לא נשמעה התרעת צבע אדום, ולמרבה המזל לא היו נפגעים".

 

תושב המקום האזור, אביתר קיפנס: "זה מעצבן, אבל האוכלוסייה מתנהגת כראוי. למרות שאנחנו כבר לא מתרגשים, אתה אומר לעצמך 'יאללה, מספיק!' אני אופטימי, אבל המציאות מראה שכנראה ניגרר שוב למבצע כמו עופרת יצוקה. עם הרקטות אנו יכולים להסתדר בינתיים, אני רק מקווה שיחזירו כבר את גלעד שליט".

 

אחת הרקטות שפגעה הבוקר בשדרות גרמה נזק כבד לבית, ואם ובנה ששהו במקום לקו בחרדה. הבן פונה לבית החולים "ברזילי" באשקלון לקבלת טיפול, והאם פונתה למרכז

נפגעי חרדה "דחק". התגובה הישראלית לא איחרה לבוא: חיל האוויר תקף אחר הצהריים מנהרות באזור רפיח. 

 

בעלה של נפגעת החרדה סיפר כי הפגיעה הקלה יחסית בני משפחתו היא בבחינת נס, שכן בביתם אין ממ"ד. אחיו, יוסי, סיפר: "נגרם להם נזק די רציני לבית, אבל כל עוד אין פגיעה באנשים זה בסדר. לפני כמה שבועות פגעה רקטה גם אצלי בבית, אני זוכר שגיסתי פחדה לבוא אלינו, ועכשיו זה הגיע גם אליהם".

 

נתן, המתגורר סמוך למקום הנפילה, סיפר: "כשהרקטה התפוצצה, אשתי היתה בבית, אבל אני הייתי כבר בחוץ. שמעתי את הפיצוץ ואז נאמר לי שהרקטה פגעה גם בבית שלנו. אין לנו ממ"ד בבית, ואנחנו פשוט מתחבאים מתחת לשולחנות". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פגיעת רקטה בשדרות, היום
צילום: AFP
מומלצים