שתף קטע נבחר

משפחת קצב: צפו להפתעות, חכו למחרתיים

פורים לא שמח בכלל עובר על משפחת הנשיא לשעבר. בשיחות עם מקורביו חוזר ואומר קצב שנעשה לו עוול נוראי, ואילו רעייתו גילה ממשיכה לעמוד לצדו. ביום ד' בערב הוא צפוי לכנס מסיבת עיתונאים שבה יימסרו "דברים מפתיעים"

ביום שאחרי החלטת היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, להגיש כתב אישום בגין אונס נגד הנשיא לשעבר, משה קצב, שוחח קצב עם בני המשפחה בביתו בקריית מלאכי. הם מבטיחים לכנס מחרתיים (יום ד') מסיבת עיתונאים, שבה ייחשפו פרטים חדשים. "היועץ המשפטי טיפס על עץ גבוה יותר מאשר המן הרשע הכין למרדכי היהודי", אמר ל-ynet, אחיו של הנשיא לשעבר, ליאור קצב.

 

לדברי מקורביו, "הלינץ' התקשורתי שנעשה וייעשה בימים הקרובים עד למשפט מקשה מאוד על תפקוד המשפחה והם החליטו לשמור על שתיקה עד יום רביעי

 בערב, אז יכנס קצב מסיבת עיתונאים בקריית מלאכי ובה ייאמרו דברים חדשים שיפתיעו את השומעים".

 

בני המשפחה מספרים כי קצב חש שנעשה לו עוול נוראי. הבוקר הוא הלך לבית הכנסת מוקדם מהרגיל, ואחר הצהריים שב לשם לקרוא את מגילת אסתר עם מתפללים. לפי המקורבים, היממה החולפת היתה קשה מאוד עבורו. ליאור קצב סיפר כי אתמול המשפחה "היתה בהלם מוחלט", ומדי פעם נראה אחד מקרובי המשפחה יוצא להביא סנדוויצ'ים, כי "לאיש לא היה חשק אפילו להכין אוכל".

 

בשיחות עם בני המשפחה שב קצב ואמר כי מעלילים עליו עלילות שווא, ושצפוי לו משפט ארוך ומייגע. רעייתו של משה, גילה, הפגינה את אמונה וביטחונה

 בגרסת בעלה, כך לפי המקורבים. בני המשפחה מכונסים עדיין בבית ומבטיחים לקיים מחר סעודת פורים כהלכתה בה לא יוותרו גם על שתיית היין עדלאידע - כמצוות פורים.

 

בנוגע למישור המשפטי, אמר אתמול ל-ynet ציון אמיר, אחד מפרקליטיו של הנשיא לשעבר, כי "אין ספק שהולך להיות קרב איתנים. החומרים בתיק מוכיחים את חפותו של קצב ומרסקים את ראיות התביעה".

 

על קו ההגנה הצפוי אמר: "צריך להוכיח ברחל בתך הקטנה שטענות א' ממשרד התיירות הן שקר ביסודן. המרכיב העיקרי במשפט יהיה לקעקע את הגרסאות שהיא מסרה במשטרה.

 גם התנהלות היועץ המשפטי לממשלה והפרקליטות יהיו חלק מהמשפט, והכל במטרה להגיע לחקר האמת. נחתור לשם ואף נגיע לשם", הבטיח.

 

מנגד, אמרו אמש גורמים בפרקליטות המדינה כי "מאז הבג"ץ בשנה שעברה, אז הגנו על המדה שלא להאשים באונס, נעשו השלמות חקירה רבות. בכירי המערכת נותנים אמון מלא בגרסת המתלוננות, הם שלמים ב-100 אחוז עם ההחלטה להגיש כתב אישום בגין אונס".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משה קצב. קם מוקדם מהרגיל
צילום: AFP
צילום: שאול גולן
ליאור קצב. יותר מהמן הרשע
צילום: שאול גולן
מומלצים