שתף קטע נבחר

רק רשת, או שלא - צפו במתיחת השנה

אמיר בלומנפלד, בן למשפחה ישראלית, חשב שהצליח לקלוע מחצי מגרש ולזכות ב-500 אלף דולר. מה שהוא לא ידע זה שחברו אירגן את אחת המתיחות הגדולות בשנים האחרונות. "אני כבר מתכנן נקמה", הוא הבטיח בשיחה עם ynet

יגאל שילון, צפה ולמד. ודאי כל אחד מאיתנו ניסה למתוח את חברו הטוב מספר פעמים, אך דומה שזוג חברים בארצות הברית שבר את כל השיאים בשבוע האחרון.

 

צפו במתיחה המדהימה של אמיר

 

אמיר בלומנפלד, בן למשפחה ישראלית, שהחליט לעבוד על חברו, סטריטר סיידל, פירסם במהלך משחק של הניו יורק יאנקיס כביכול הצעת נישואים בשמו וגרם לחברתו לסטור לו, לאחר שהבינה כי הוא לא יודע על מה מדובר. החבר החליט לנקום ויזם, בשיתוף תכנית מתיחות בערוץ MTV, מתיחה מדהימה שוודאי תיכנס לספרי ההיסטוריה.

 

אמיר, שהלך למשחק כדורסל מכללות בין מרילנד לווייק פורסט ביום שלישי האחרון, נדהם לגלות ששמו עלה ב"הגרלה" בין הצופים והוא יהיה בר המזל

שינסה לקלוע מחצי מגרש עם עיניים מכוסות, כאשר הפרס המובטח הוא חצי מיליון דולר. מה שהוא לא ידע זה שבזמן שהוא מילא את הטפסים על חשבון הבנק אליו הוא רוצה שהסכום ייכנס במידה ויקלע, סטריטר ביקש מאלפי הצופים שלא משנה מה יקרה, הם יצטרכו להריע כאילו שהכדור נכנס.

 

ואכן, לאחר שהבחור התמים שיחרר את הכדור ואפילו לא התקרב לטבעת, נשמעו זעקות עידוד, שגרמו לו לחשוב שהוא עשה את הבלתי ייאמן. "ישר אחרי שקלעתי, התחלתי לתהות מה אעשה עם הכסף", סיפר השבוע בלומנפלד ל-ynet.  

 

אחרי כמה דקות של אטרף מוחלט הגיע חברו, מכוסה במסיכה על מנת להגיש לו את ה"צ'ק השמן". בזמן שאמיר ניסה לעכל את ההישג, סטריטר הוריד את המסיכה וגרם לו להבין את גודל הפאדיחה. "כמובן, אחרי שהבנתי שמתחו אותי ההרגשה התחלפה והייתי מובך מהסיטואציה", הוסיף בחיוך בלומנפלד.   

 

לסיום, בלומנפלד מבטיח כי זה לא סוף הסיפור בינו ובין חברו, "אני עוד אנקום. איך? זה סוד, אבל יש לי כבר רעיון". 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים