שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אפללו חי את הרגע

  קובי אפללו חוזר בקליפ חדש, לקראת אלבומו השני, ומספר בכנות על החשש שלא ישחזר את הצלחת העבר. "יש בי רצון להתקדם ולהתעלות על ההישגים הקודמים", הוא אומר. בואו לצפות

  לפני כשנה וחצי אפשר היה בהחלט לכנות את קובי אפללו "תגלית". הזמר ממעלות זכה לפריצה באלבומו הראשון תחת חברת תקליטים גדולה וכבש לבבות רבים.

   

  עכשיו, אחרי התארים והמחמאות, מתחיל אפללו (32) דרך חדשה עם אלבום שני בשם "ביום הכי בהיר" וסינגל בשם "אהבה משוגעת". בקליפ שלו, אותו ביים טל יערי, תוכלו לצפות כאן בבכורה.

   

  על האלבום החדש עבד אפללו במשך כחצי שנה. "התהליך", הוא אומר, "היה די דומה לתהליך האלבום הקודם. אם זה בחומר האנושי, אם זה באותו מעבד, עמוס בן דוד - שזה המקום לפרגן לו. הוא איש מאוד מוכשר בעיניי והוא עשה עבודה מדהימה - ועד אחרון הנגנים, שכמעט כולם עבדו איתי על האלבום הראשון. אבל יש גם שוני לטובה, מבחינת האנרגיה והעבודה הקבוצתית. אחרי שהרכב מנגן יחד הרבה זמן, הוא יותר מתואם. כולם מכירים אחד את השני טוב יותר, וזה ניכר. גם באנרגיה הכללית בשירים".

   

  יש בך חשש שלא תצליח לשמור על מומנטום ולהגיע להישגים של האלבום הקודם?

   

  "לגמרי. אשקר אם אגיד שלא חששתי. באלבום הראשון אתה מנסה ומשתדל להוציא מעצמך את האמת, שתביא את הקהל להזדהות איתך, ולקבל איזשהו סיפוק אמנותי בינך לבין עצמך. באלבום השני יש חשש שלא תוכל לשמור על זה. באלבום הראשון אין ממך באמת ציפיות, זה כמו מישהו שמנסה להתקבל למקום עבודה או סביבה חברתית. מאוד קיוויתי להגיע למקום הזה, ותודה לאל הגעתי אליו. באלבום השני נורא פחדתי, ואני עדיין פוחד, שלא אגיע לאותם מקומות ולא אשמור על זה, כי יש בי גם רצון להתקדם ולהתעלות על ההישגים הקודמים".

   

  אז מה עושים להתגבר על זה?

   

  "זה לא קל, אבל אני מנסה ללמד את עצמי לחיות את הרגע וליהנות מהתהליך. בסופו של דבר, לחשוב ולחשוש כל הזמן זו אנרגיה מבוזבזת, כי לאף אחד באמת אין אחיזה מה יהיה בעתיד. אז אני מאוד משתדל ליהנות מהכאן והעכשיו".  

   

  את האלבום החדש ישיק אפללו ב-25 במרץ במוזיאון ארץ ישראל שברמת אביב. בהופעה הוא ייארח את סגיב כהן וליטל גבאי.

   

  אהבה משוגעת / מילים ולחן: קובי אפללו

  לך הרוח לך האור

  לך החושך ובך אזכור

  לך השמש לך הים

  מהנצח עד עולם

   

  ומה נהיה מה אשליה

  משוגעת את שפויה

  ומה היה בהזיה

  את נגלית לי חבויה

   

  בדמייך נולדים

  בך חיים ובך מתים

  רסיסייך מחברים

  על גלייך שברים

   

  ומה נהיה מה אשליה

  משוגעת את שפויה

  ומה היה בהזיה

  את נגלית לי חבויה

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אפללו. תהליך דומה לאלבום הקודם
  צילום: אסנת רום
  לאתר ההטבות
  מומלצים