שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  כואב הלב

  יום ה'

   

   

   

   

   

   

  ברטה מנסה להתאבד. ויסנטה מכנס את המשפחה בדחיפות ומבקש מהם לנקוט משנה זהירות כשהם בבית ומחוצה לו, מחשש שססר ינסה לפגוע בהם. מירנדה שבה

  לאחוזה ומבקשת מלוצ'יאנו שלא יגלה לאלחנדרו בשום אופן על דבר הריונה. פרנסיסקו מבקש מאמפרו שתצא לדרך חדשה ולא תדאג לו.

   

  ליליאנה מחליטה להפסיק לחזר אחרי אלחנדרו, ושניהם נפרדים לשלום. מירנדה נוסעת לפורטו ויירטה ומבקשת מבני משפחתה לא לספר לאלחנדרו. כאשר אלחנדרו מגלה זאת, הוא מחליט לנסוע בעקבותיה. ברטה כלואה במקום המחבוא של גואפו, וצפויה לה מסכת ייסורים קשה. רבקה באה לבקר את מירנדה ולשתיהן צפויה הפתעה. פבריסיו מציע למירדנה להתחיל את יחסיהם מחדש באירופה.

   

  פבריסיו מנשק את מירנדה, אלחנדרו רואה אותם ועוזב. פבריסיו קורא לו ומספר לו שמירנדה בהיריון ממנו. רנטה אוהבת את התינוק שלה ולא חשוב לה מי האב.היא מקבלת כאבים וחוששת מהפלה, אבל חואן תומך בה והיא שוב מרגישה טוב. גואפו מענה את ברטה ומתאבד. ססר תוקף את מירנדה. פבריסיו ורבקה נותנים כסף לססר כדי שיתנתק מהם. מכונית דורסת את ססר ורבקה מאשרת את תרומת לבו לחוליו. אלחנדרו ומירנדה משלימים ויוצאים להפלגה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  ליליאנה מציעה לאלחנדרו להיות המאהבת שלו. מסיבת טעימות השוקולד של מירנדה מצליחה. פבריסיו מנשק את מירנדה והיא דוחה אותו. ססר מובס, ברטה מנסה לעודד אותו. מירנדה שוקלת לחדש את הקשר עם פבריסיו. ליליאנה מתעמתת עם מריסול. סנסון מבקש מססר כסף כדי לטפל במחלתו, ססר מגרש אותו. מירנדה עושה בדיקת היריון.

   

  ברטה מסולקת מבית סן לורנטה. אלחנדרו מתבשר שהכספים של אביו ישוחררו והוא יקבל אותם. סנסון בא לבקש סליחה ממשפחתו, ובעיקר מחואן.הוא מתקבל באהבה על ידי המשפחה וכולם מוחלים לו. ססר ממשיך לתכנן נקמה באלחנדרו. אמה של פמלה נוסעת עם חברות לחופשה בקנדה.

   

  ברטה מנסה להתאבד.ויסנטה מכנס את המשפחה בדחיפות ומבקש מהם לנקוט משנה זהירות כשהם בבית ומחוצה לו, מחשש שססר ינסה לפגוע בהם.מירנדה שבה לאחוזה ומבקשת מלוצ'יאנו שלא יגלה לאלחנדרו בשום אופן על דבר הריונה.פרנסיסקו מבקש מאמפרו שתצא לדרך חדשה ולא תדאג לו.

   


  פורסם לראשונה 25/03/2009 15:33

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים