שתף קטע נבחר

דקר את אמו בנתניה: נכנסה בי רוח השטן

שוטרים פרצו לדירה בעיר בעקבות קריאות לעזרה, וגילו את האשה מוטלת שותתת דם. הבן הסתתר בחדר אחר בדירה, נעצר והודה בדקירת אמו: "נכנסה בי רוח השטן"

הבן הודה בדקירת אמו - אבל למה? אשה בת 65 נמצאה היום (ה') בביתה בנתניה, כשהיא פצועה באורח קשה מדקירות. בנה, בן 35, נעצר לחקירה, הודה בביצע המעשה ואף אמר כי אינו מצטער: "נכנסה בי רוח השטן", אמר. עם זאת, הוא לא מסר פרטים ברורים והמניע למעשה טרם הובהר.

 

האם הובהלה לבית החולים לניאדו בעיר, שם הוכנסה לחדר הניתוח. האירוע התרחש לפני הצהריים. שכנים המתגוררים בבית דירות בשדרות בנימין בעיר שמעו צעקות לעזרה העולות מהדירה. בעקבות דיווחי השכנים הגיעו כוחות משטרה למקום. כשניסו להיכנס לדירה גילו כי היא נעולה, אך שמעו מתוכה מלמולים הקוראים לעזרה. 


זירת הדקירה. "למזלה, השכנים גילו ערנות" (צילום: עידו ארז)

 

"קיבלנו קריאה על צעקות מהדירה ושבירת כלים, ומיד הגענו למקום", סיפר קצין סיור במשטרת נתניה, פקד אריק מרטין. "הדלת היתה נעולה, ושמענו את האמא בקול חלש ממלמלת. הבנו שהיא במצוקה ואז החלטתי לתת הוראה לכיבוי אש לפרוץ את הדלת. כשנכנסו לדירה מצאנו את האשה שוכבת בכניסה כשסכין נעוצה בגופה והיא שותתת דם. את הבן מצאנו מסתתר בחדר ושומר על שקט. כשנכנסנו לחדר, הוא היה בהיסטריה".

 

הבן אינו מוכר למשטרה כעבריין וגם לא כמי שסובל מבעיה נפשית. לדברי פקד מרטין, הבית היה מלא בכתמי דמה של האם, שככל הנראה האם ניסתה להימלט מבנה. "היא הגיעה עד הדלת, שם היא התמוטטה", הוא אומר. "למזלה, השכנים גילו ערנות, שמעו את הצעקות ואת שבירת הכלים מהדירה הנמצאת בקומה שנייה, הזעיקו את כוחות ההצלה ובכך ניצלו חייה". למקום הוזעק צוות מד"א שרון, שטיפל באשה ופינה אותה במצב קשה לבית החולים לניאדו בעיר, שם היא מאושפזת. 

 

הבן נעצר ונלקח לחקירה. בצאתו מהדירה כשהוא מלווה בשוטרים, הוא היה רגוע, ואמר: "מה שצריך לקרות קרה. אני לא מצטער שדקרתי אותה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד נלקח לחקירה
צילום: עידו ארז
בית הדירות בשדרות בנימין
צילום: עידו ארז
מומלצים