שתף קטע נבחר

ה-DNA קבע: אלפי בן ה-13 אינו אבי התינוקת

אחרי שכמה נערים בבריטניה טענו כי קיימו יחסי מין עם שנטל סטדמן בת ה-15, מיהר הילד אלפי פאטן לערוך בדיקת אבהות כדי להוכיח שהוא אבי בתה - עמה הצטלמו לשער צהובון. התוצאות מרעישות

לפני כחודש געשה ורעשה בריטניה בעקבות דיווח בצהובון "סאן" על אלפי פאטן בן ה-13, שטען כי הוא אב לתינוקת לאחר שקיים יחסי מין עם חברתו בת ה-15. ואולם, היום (ה') מתברר כי לא היו דברים מעולם. בדיקת DNA שערך קבעה כי הוא אינו אבי התינוקת שעמה צולם לשער העיתון.

 

זמן קצר לאחר פרסום תמונת השער שעוררה הדים בבריטניה וברחבי העולם, טענו נערים נוספים כי הם אלה שקיימו יחסי מין עם הנערה שנטל סטדמן והכניסו אותה להריון. הצהובון "ניוז אוף דה וורלד" אף הגדיל לעשות ופרסם טענות לפיהן שנטל קיימה יחסים עם עד שמונה נערים שונים בתקופה שבה הרתה בעיירה איסטבורן שבמחוז סאסקס.

 

אלפי הנרעש אמר כי הוא "מוכן לעבור בדיקת אבהות" כדי להוכיח שהוא אביה החוקי של התינוקת. אלפי אמר אז, כי "ילדים טיפשים אחרים משקרים, אומרים דברים רעים, כאילו גם הם שכבו עם שנטל. אני החבר היחיד שהיה לה. אנחנו ביחד כבר שנתיים, אז ברור שאני האבא".

 

לטענת אלפי, שנטל הבהירה לו שהוא האב, ולכן אין לו כל בעיה לעשות בדיקת אבהות: "לא ידעתי שאפשר לעשות בדיקות DNA, אבל אמא הסבירה לי שלוקחים רוק מהפה שלך, וככה יודעים אם אתה האבא. אז אני אעשה את זה, וכולם יוכלו לשתוק. ממש לא אכפת לי מה אומרים".

 

תוצאות הבדיקה שפורסמו קובעות אמנם נחרצות כי אלפי אינו אבי התינוקת, אולם לא מסגירות את זהותו של האב האמיתי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלפי על שער העיתון
צילום: AFP
מומלצים