שתף קטע נבחר

חשד: בן 15 גרם לשבר בידו של מורה במהלך ויכוח

בתלונתו במשטרה טען מורה מנצרת כי ביקש מהתלמיד לצאת מהכיתה וכיוון שזה סירב - פרץ ביניהם ויכוח מילולי שבמהלכו דחף אותו התלמיד אל הקיר. לתלמיד יש גרסה שונה: "היה ויכוח, המורה ניסה למשוך אותי החוצה מהכיתה ואני התנגדתי"

אלימות בין כותלי בית הספר, או תקרית מיותרת שהסתבכה והסתיימה בחבלה? תלמיד בן 15 נעצר בצהריים (יום א') בחשד שדחף מורה באחד מבתי הספר התיכוניים בנצרת וגרם לשבר בידו. המקרה אירע אתמול במהלך עימות מילולי שפרץ בין המורה לתלמיד. 

 

מתלונתו של המורה עולה כי הוא ביקש מהתלמיד לצאת מהכיתה ולאחר שזה סירב פרץ ביניהם עימות מילולי, שבמהלכו נדחף המורה, הוטח בקיר ונפל ארצה. בנוסף, טוען המורה כי בעקבות המקרה נבהל התלמיד מאוד והתנצל בפניו על מה שעשה. המורה, שהחל כעבור זמן קצר לסבול מכאבים עזים, פנה לבית חולים - שם אובחן שבר בידו. עם תום הטיפול, החליט להגיש תלונה במשטרה.

 

התלמיד הגיע הבוקר עם הוריו לתחנת המשטרה בנצרת וממנו עולה תמונה אחרת. לדבריו, המורה אכן ביקש ממנו לצאת מהכיתה ובמהלך הוויכוח ביניהם אף ניסה למשוך אותו בידו החוצה. לטענת התלמיד, הוא התנגד וכתוצאה מכך הוטחה ידו של המורה אל הקיר.

 

"נצטרך לבדוק את אמיתות הגרסאות ולגבות עדויות מתלמידים שהיו עדים לאירוע", אמר ל-ynet סגן מפקד התחנה בנצרת רפ"ק שלומי לוי. יצויין כי על אף הגרסאות הסותרות בחרה המשטרה לעצור את הנער בתום חקירתו.

 

לפני כארבעה חודשים נקטעה אצבע של מורה מאזור טבריה, לאחר שתלמידים סגרו בכוח את דלת הכיתה על ידה. מחקירת המשטרה עלה כי המורה אמנם מלמדת את התלמידים החשודים, אך בכיתה שאליה נכנסו התנהל שיעור שאינו קשור אליהם. המורה פנתה אל השלושה וביקשה מהם לצאת, אולם הם סירבו. כאשר המורה התרעמה וביקשה שנית, הם עזבו את הכיתה בזעם, כשאחד מהם טורק את הדלת בחוזקה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים