שתף קטע נבחר

דיווח: באטיסטה סיכם בפואנלבראדה הספרדית

הסנטר האורוגוואי חוזר לאירופה, הפעם במדינה חמה ובעלת אוריינטציה לטינית, לאחר שסיכם לשלוש שנים בקבוצה ממדריד. כך לפחות מדווחים כלי התקשורת במולדתו

לפני עשר שנים הגיע נחת בישראל סנטר אמריקני צעיר ואלמוני - נייט האפמן היה שמו והוא הצטרף למכבי תל אביב מקבוצה ספרדית בשם פואנלבראדה, המייצגת את הבירה מדריד. את קורותיו של האפמן כולם בישראל יודעים. ועכשיו, עומד אסטבן באטיסטה לעשות את המסלול ההפוך - כך לפחות גורסים אמצעי התקשורת במולדתו אורוגוואי.

 

על פי הדיווחים, הסנטר בן ה-25 (2.08 מ'), ששוחרר בעיצומה של העונה שעברה מהצהובים, הגיע לסיכום לשלוש שנים עם פואנלבראדה מהליגה הראשונה בספרד ויצטרף אליה בעונה הבאה. כזכור, באטיסטה היה שותף משמעותי לריצה האירופית המרשימה של מכבי ת"א בעונה שעברה תחת צביקה שרף, אולם הפיחות במעמדו בעונה האחרונה הביא לטרוניות רבות מצדו ובסופו של דבר לשחרורו.

 

לא עבר זמן והוא מצא לעצמו קבוצה חדשה, טריומף ליוברצי הרוסית. עוד פחות זמן עבר לפני שהחליט כי הוא אינו עומד בקור המקפיא במדינה והודיע כי הוא עוזב וחוזר לדרום אמריקה. את העונה סיים בליברטד סונצ'אלס הארגנטינית (15 נק' ו-9.6 ריב' למשחק). עכשיו הוא מוכן ומזומן להתניע מחדש את הקריירה - הפעם במדינה ים תיכונית ובעלת אוריינטציה לטינית. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אסטבן באטיסטה
צילום: יועד כהן
מומלצים