שתף קטע נבחר

נראה אתכם: מה לא בסדר בתמונה?

בשבוע שעבר עליתם על זה שהתעללנו בכרטיס SD. האם תצליחו לגלות מה לא בסדר בתמונה השבוע? נסו וזכו בפרסים

שלום שלום, וסוף שבוע נעים, ובמיוחד לזוכים בפרסים החדשים והמשודרגים שלנו במדור: במקום הראשון בפתרון החידה משבוע שעבר, זכה רני הוד מתל-אביב במכשיר ניווט NOVOGO כולל iGO Fun מתנת בנדא מגנטיק, זאת לאחר ש"קלע בול" והיה הראשון לכתוב: "שני מגעי הנחושת הימניים של כרטיס ה-SD אוחדו וכעת יש לו 8 במקום 9".

 

גם אלעד לוביץ מניר עציון, גילה את השינוי אבל בגלל ששלח את התשובה אחרי רני, הוא מדורג במקום השני וזוכה במצלמת אולימפוס. שלישי הגיע שלמה יוזף כפר סבא, והוא זוכה בנגן מתנת Sandisk.

 


פתרון החידה הקודמת (מוקף בעיגול)

 

ועכשיו לחלק האהוב עלי ביותר – הטוקבקים הנבחרים. כן, אנחנו קוראים בשקיקה כל טוקבק וטוקבק, ומוציאים עם מלקט עדין את האהובים עלינו ביותר כמו למשל:

 

חזקאל אבו פיתה: בתמונה יש מחזיק מפתחות עם הכיתוב YNET. אף אדם שפוי לא יעשה את זה.

 

ובכן מר אבא פיתה, תחשוב מדוע מסתובב מישל דור עם לוגו על המפתחות, על הגבס, על הרכב, על הגוף (קעקוע) ותבין שמי שבאמת לא שפוי זו המערכת שלי שמשלמת לי מעבר למשכורת – משכורת נוספת רק על המדור הזה (למה אתה שואל? ובכן אנחנו כולנו מתומחרים לפי טוקבקים) ואתם עושים לי את החודשית - אז טקבקו חופשי!

 

אמא: מישל... שוב פעם שכחת לסדר את החדר, אני כבר אראה לך מה זה... שני פליקים בטוסיק אתה תקבל ממני!!!

 

אמא יקרה, אם יש סדרה שאני אוהב במיוחד בז'אנר זו סדרת ה-MILF ואת יותר ממוזמנת לבוא ולהפליק לי כמה שאת רק רוצה, זאת כמובן בתנאי שתשלחי תמונות שלך קודם.

 

מיסטרמיטי, דרום סוריה: מי מטורף להשתמש במנורה אדומה? מה הוא עושה בבית שלו טקסי מכשפות? או שהוא בכלל מפתח תמונות בבית? אה בעצם יש לו מצלמות דיגיטליות...

 

שמישהו יסביר לילד הסורי למה באמת משמשות מנורות אדומות בבית... נו באמת, לא עושים את זה שם אצלכם בסוריה? רק עם עיזים? האמת שהן עוורות צבעים אז זה בסדר.

 

דוד: אוקי יש לי תתשובה!!!!!!!!!!!!!!!!!! אם מסתכלים קרוב קרוב על המיקלדת עותיותמוזרות כאלה! זה נראה לי שפה של חייזרים כי פעם כשחזרתי מאיזה בקבוק ערק אצל חבר ראיתי מלא כאלה על הדשא! והיו שם מלאןןןןן חייזרים מוזרים וירוקים כאלה! אז בגלל שהייתי מסטול תחת באתי אלהם ואמרתי כזה רוצים מכות? אבל אז הם הוציאו רובים המניאקים האלה וירו בי וברחתי הבייתה! אבל באתי והאישה שלי עשתה חריימה אז אכלתי והכל היה בסדר! אבל בקיצור אני כזה כמעט 1000000000000% אחוז בטוח שאני צודק! זה בגלל שהייתה לי חוויה מתקנת אתם מבינים... אז כאילו תאמינו לי ואז תצליחו לזכות במצלמה! או באם פי 3!!!!!!!!!!!!!!! או במשו אחר שאני לא זוכר!!!!!!!! בקיצר כדאי לכם להאמין לי כי יש לי אוטו יד שנייה מרופא!!! תגידו אתם אוהבים חריימה?!כי אאישה שלי מכינה מהזה טוב אז אם אתם רוצים תבואו אלי לרמת אופקים רחוב יעודע המעקבי 35! תאמינו לי זה מהזה טאים! כאילו תחשבו אל משו טאים ואז תוסיפו לזה 25345345 טאימות וזה בערך זה!!!בקיצור שמעו סיפור! פאם אחד הלכתי לחנוט ורציתי לקנות חלב! אז המוכר אומר לי 6 שקל! אז אני שואל אותו מה? שישה שקל?! זה מתורף!טוב קיצר לא סיפור טוב שמעו אחר! פעם הלכתי אם אאישה שלי לחנות נאלים ואז מישו גנאב לי את התיק! איזה מניאק אני עוד יתפוס אותו על חם!אני יראה לו מאיפה מחרבן החמור! טוב קיצר איפו אאיינו? אה כן אז תעמינו לי! אתם תקבלו פרס!

 

הכל בסדר דוד? לא התבלבלת בין הכחולים לאדומים הבוקר?

 

והטוקבק הכי מרגש הגיע מבוד הקיפוד, אבל בגלל שותיקי המדור יודעים שאנו מחכים בכיליון עיניים לסלומוניקו, לווילי הלוויתן וכמובן למק מק השקנאי – לא נוכל לבגוד בהם עם הקיפוד ולפרסם את הטוקבק שלו.

 

החידה הפעם ממש קלה, אז בהצלחה!

 


 

הקליקו להגדלה . עדיין קטן מדי? העזרו בטיפ הזה .

 

 

שימו לב: בניגוד לעבר, תשובות יתקבלו באמצעות הטופס בלבד ולא בתגובות!

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרס 1: מסך CHIMEI מתנת בנדא מגנטיק
פרס 2: מצלמה מתנת אלודה נציגת אולימפוס
פרס 3: נגן Sansa Fuse מתנת Sandisk
צילום: סנדיסק
מומלצים