שתף קטע נבחר

רוכב קטנוע נהרג בנתניה, רוכב שני נמלט

שני קטנועים התנגשו באזור התעשיה של נתניה, אחד מהם התהפך ורוכבו נהרג. השני התהפך אף הוא, אך שני רוכביו נמלטו מהמקום מבלי להושיט עזרה

תאונת "פגע וברח" שניה ביום אחד: רוכב קטנוע בן 23 נהרג הערב (שבת) בהתנגשות עם קטנוע אחר בנתניה. הנהג השני נמלט מהמקום.

 

 

התאונה הקטלנית אירעה ברחוב גיבורי ישראל, הרחוב הראשי של אזור התעשיה החדש בנתניה, כאשר שני הקטנועים התנגשו זה בזה סמוך למרכז יכין. כתוצאה מהתאונה התהפכו שני הקטנועים, ולמקום הוזעק צוות רפואי שמצא את אחד הרוכבים שהוא מחוסר הכרה, ונאלצו לקבוע את מותו.


נהג הקטנוע התהפך ונהרג (צילום: עידו ארז)

 

מבדיקה ראשונית עולה כי על הקטנוע שנמלט רכבו שני בני אדם, שלמרות שהתהפכו וככל הנראה נפצעו לא המתינו לקבלת טיפול רפואי, אלא נמלטו מהמקום מבלי להמתין לכוחות ההצלה ומבלי לסייע לרוכב המחוסר הכרה.

 

עדת ראייה לתאונה סיפרה ל-ynet: "הייתי ברכב ועמדתי בצומת מאחורי הקטנוע. הקטנוע החל לנסוע ואז קטנוע נוסף ועליו שניים נסעו במקביל אליו, ולפתע פנו לכיוון שלו והתנגשו בו. ראיתי איך רוכב הקטנוע עף באוויר ונופל על הכביש, זה היה מראה מאוד קשה. מיד התקשרתי לאמבולנס. מיהרתי לחנות את הרכב שלי בצד וכשחזרתי למקום ראיתי כי שני רוכבי האופנוע שהתנגשו בקטנוע השני כבר לא במקום". 

 

בעקבות התאונה הגיעה למקום המשטרה, שפתחה בחקירה ממנה התברר כי שני הרוכבים רכבו על קטנוע קטן בצבע שחור. עוד עלה כי אחד מהם חובש קסדה שחורה והשני לבנה. המשטרה החלה לבצע סריקות והציבה מחסומים באזור בניסיון לאתר ולתפוס את רוכבי הקטנוע הנמלט. חוקרי תאונות הדרכים בפיקודה של רב-פקד סיגל בר צבי הגיעו לזירת התאונה ופתחו בחקירת נסיבות התאונה.

 

נתיבות: ניסו ללחוץ יד ודרסו צעירה

צעירה בת 25 מנתיבות נפלה קורבן למשחקים של שני נהגים בכביש 25, ממערב לעיר. נהג הרכב הפוגע והנוסע ברכב השני ניסו ללחוץ ידיים דרך החלונות באמצע העקיפה, ואז סטה הנהג הפוגע ימינה ודרס את הולכת הרגל. מצבה קשה מאוד.  

 

אחר כך נמלט הנהג הפוגע מהאזור. לאחר שהתקבלה הודעה על התאונה, ונודע כי הרכב הפוגע נמלט לכיוון אשקלון, הקימו שוטרי סיור מתחנת שדרות מחסום סמוך לצומת גבים ועצרו כעבור זמן קצר רכב חשוד שעליו סימני פגיעות. הנהג נעצר לחקירה ושלושה בני אדם נוספים שהיו ברכב, כולם צעירים בשנות ה-20 לחייהם, עוכבו לחקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מקום התאונה הקטלנית
צילום: עידו ארז
מומלצים