שתף קטע נבחר

ראש רטוב זה פריצוּת?

אהרן רזאל ורוקי זיגלר צילמו קליפ לשיר "שמור וזכור". ל-ynet נודע כי הקליפ נערך בשתי גירסאות, אחת מהן "מצונזרת" - המיועדת לציבור החרדי. בגירסה הזו לא תזכו לראות את ראשו הרטוב של זיגלר בוקע ממימי מעיין

מגבלות הצניעות הנרחבות בחברה החרדית, ולעתים גם החרד"לית, הן לא דבר חדש. זה ניכר בקוד הלבוש, בדיווחי כלי התקשורת ובהגבלות פיזיות שונות. קליפ חדש שהושק הוא דוגמה מאלפת עד לאן מגיעות ההגבלות.

 

ירחמיאל ("רוקי") זיגלר והחברותא שלו ללימודי קודש, אהרן רזאל, הוציאו לאחרונה אלבום משותף. כחלק מקידום הדיסק, השניים צילמו בירושלים קליפ משועשע לשיר "שמור וזכור", שיצא כסינגל ראשון. בצילומי הקליפ ביקרו הזמרים במעיין קרוב לבירה, בסמטאות העיר ובשוק. אלא של-ynet נודע כי הקליפ נערך בשתי גרסאות שונות - האחת לקהל הדתי האדוק, והשנייה לשאר הציבור. ההבדל כמובן הוא ב"רמת הצניעות" שלהם.

 

בין שני הקליפים יש הבדל דק: שני קטעים שמופיעים בגירסה המלאה של הקליפ, צונזרו בגירסה הצנועה. אחד הקטעים צולם בשוק, שם צולמו עוברים ושבים שבתנועות שפתיים "שרים" יחד עם הזמרים. בין המצולמים היו שתי נערות, שנחתכו מהקליפ בגירסה המצונזרת. סצינה אחרת שנחתכה בקליפ הצנוע היא צילום של ראשו של זיגלר, הבוקע בחיוך מתוך מימי מעיין.

 

גורם המקורב להפקה הסביר כי "מאחר שלא היה ברור כיצד יתקבל עניין צילום הבנות בקליפ, וכמו כן הטבילה של רוקי במעיין, החלטנו לייצר גירסה נוספת שממוענת לאתרים ולכלי תקשורת דתיים.

אנחנו לא רואים בזה משהו יוצא דופן, כל מי שמכבד את הצופים הפוטנציאליים שלו - כדאי שיחשוב גם על הניואנסים הקטנים".

 

אז למה לא להכין רק גירסה צנועה?

 

"אנחנו חשבנו שיש חן מסוים בצילום של רוקי שעולה מן המים. בנוגע לבנות, הרי לא מעט מהקהל שמאזין לשני הזמרים האלה מורכב מנשים ובנות, ולא מזיק לפרגן גם להן".

 

בימים אלה שוהה זיגלר בארצות הברית, שם הוא מופיע יחד עם הכוכב הגדול של המוזיקה יהודית, מתיסיהו. לפני כמה ימים שיחרר מתיסיהו סינגל ראשון מאלבומו השלישי, שצפוי לצאת באמצע אוגוסט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסינגל של רזאל וזיגלר
עטיפת דיסק
מומלצים