שתף קטע נבחר

האופוזיציה: נעשה הכל כדי ששרון ינצח

ראשי סיעות האופוזציה התייצבו היום לימינו של שרון והבטיחו להעמיד לרשותו את צי הפעילים שלהם ביום הבחירות

אריאל שרון זימן היום את ראשי סיעות האופוזיציה לפגישה עמו במצודת זאב כדי לבחון דרכים לשיתוף פעולה.
לפגישה עם יו"ר הליכוד שרון הגיעו נתן שרנסקי (ישראל בעליה), רחבעם זאבי (מולדת), אביגדור ליברמן (איחוד לאומי-ישראל ביתנו), יצחק לוי ושאול יהלום (מפד"ל) ומיכאל קליינר (חרות). יו"ר ש"ס אלי ישי לא הגיע לפגישה ושלח את נציגו, ח"כ יאיר פרץ.
מרבית ראשי האופוזיציה הם מאוכזבי ברק, שפרשו מממשלתו וחיכו להחלטה על מועמד ליכוד מוסכם לראשות הממשלה כדי להצהיר מייד על תמיכה בו. שרון קיבל מהם היום חיבוק חם ושורה של הבטחות.
החלטת הכנסת מהשבוע שעבר קובעת, כי לכל סיעה יוקצה תקציב בחירות על פי מספר הח"כים שלה, למרות שהם אינם מתמודדים ומקומם מובטח, בינתיים.
מפלגות הימין הבטיחו להקצות את עיקר התקציב שיקבלו למימון תעמולה עבור שרון. ח"כ שאול יהלום הודיע היום: "אנחנו תומכים באופן ברור במועמד אריאל שרון, ותקציב הבחירות יופנה לאסיפות בחירות, סטיקרים, שלטים, כנסים, חוגי בית, וכל דבר שנוכל לעשות, כדי לסייע בידו להיות לראש ממשלה".
גם איווט ליברמן מבטיח לשרון משענת ועבודת שטח מאומצת של אנשיו: "אנחנו הולכים לשים דגש על אריאל שרון כמועמד המחנה הלאומי. יש לנו ערך מוסף של תומכים שאנחנו יכולים להביא, ואנחנו נביא. המטרה שלנו היא להביא לכך שאריק שרון יהיה ראש ממשלה. הכסף יושקע בכנסים, בכרזות, ובמפגשים עם מתפקדים, שיוציאו ביום הבחירות את האנשים מהבתים אחד אחד, לפי קלפיות, לפי רשימות".

"הרחוב של ש"ס ייצא בהמוניו להכתיר את שרון"

ח"כ יאיר פרץ הגיע לפגישה כדי לחזק את שרון ולהבטיח את תמיכת מצביעי ש"ס, שקרוב לוודאי יקבלו רמזים עבים מצדו של הרב עובדיה יוסף בנושא. ח"כ פרץ לא מתרגש מהבטחתו של שרון לכונן ממשלת אחדות אם ייבחר - פעולה שעשויה להשאיר את ש"ס בלתי רלוונטית לקואליציה מסוג זה: "אני מניח שאריק שרון אמר מה שאמר מתוך שיקולים ביטחוניים. הוא ביטחוניסט ממדרגה ראשונה. אני מציע שכשנגיע לגשר נעבור אותו.
קודם כל נכבוש את היעד המרכזי ונכתיר את מר שרון כראש ממשלת ישראל, ולאחר מכן אני מניח ומאמין שאריאל שרון יעשה הכל כדי שש"ס תהיה אחת המפלגות החזקות במדינה ותוביל את המדינה לחוף מבטחים. אין לי ספק שהרחוב של ש"ס ייצא בהמוניו להכתיר את אריאל שרון כראש הממשלה הבא של מדינת ישראל. אני חושב שזו מצווה מלומדה שצריך לעשות אותה ביתר שאת וביתר עוז, עקב מכירת החיסול של מדינת ישראל".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי אף פי
שרון. האופוזיציה תעזור לו במרוץ
צילום איי אף פי
אתר הכנסת
ליברמן. תומך נלהב בשרון
אתר הכנסת
מיכאל קרמר
יצחק לוי. תקציב הבחירות לשרון
מיכאל קרמר
מומלצים