שתף קטע נבחר

012 מכפילה את קצב ההעלאה בגלישה

לכבוד כניסת רשת הדור הבא של בזק, לקוחות ה-ADSL של 012 יקבלו שדרוג אוטומטי של קצב ה-upload, שיוכפל ללא תוספת תשלום

ספקית האינטרנט 012 סמייל הודיעה כי תשדרג בימים הקרובים ללקוחות ה-ADSL שלה את מהירות קצב ההעלאה (upload) פי שניים, ללא תוספת תשלום. השדרוג יתבצע באופן אוטומטי לכלל לקוחות החברה, ואין צורך בפנייה למוקדים הטלפוניים של החברה.

 

ההחלטה מתבצעת בהמשך לשדרוג התשתית החדשה של בזק, NGN, שמאפשרת קצב הורדה מקסימלי של 50 מגהביט לשנייה וקצב העלאה מקסימלי של 800 קילוביט בשנייה. בקרוב תרחיב בזק את פריסת תשתית NGN לכל רחבי הארץ. לקוחות 012 סמייל באזורים בהם כבר הוטמע ה-NGN יקבלו את קצב ההעלאה המוגבר. לבדיקה אם אזור מגורים מסויים כבר ערוך לחיבור דרך רשת ה-NGN, ניתן לגשת לאתר בזק ולהקליד את מספר הטלפון המבוקש.

 

לקוחות בחבילות בקצב הורדה של 1.5 מגהביט יקבלו קצב העלאה של 300 קילוביט במקום 150 קילוביט, לקוחות בחבילות ה-2 מגהביט יקבלו קצב הורדה של 400 קילוביט במקום 200 קילוביט וכן הלאה. קצב ההעלאה המקסימלי האפשרי הוא 800 קילוביט.

  

לפי שעה, מבצע קצב ההעלאה המוגבר בחינם - שמתאים בעיקר למשתמשי אינטרנט כבדים, גיימרים ומשתפי קבצים - אינו זמין ללקוחות הגולשים בתשתית HOT. קצב ההעלאה המקסימלי ללקוחות הכבלים, נכון להיום, הוא מגהביט אחד לשנייה (לעומת 800 קילוביט אצל לקוחות ה-NGN).

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
ה-Upload הוכפל
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים