שתף קטע נבחר

אישום: דקר את חברו שביצע מעשה מגונה בבתו

החבר שהתארח בביתו של תושב ירושלים ניצל את ההזדמנות כדי לבצע מעשה מגונה בילדתו הקטנה. למחרת נתקל האב באותו החבר ברחוב ובתום קטטה הוא דקר ופצע אותו קשה. הפרקליטות האשימה אותו בחבלה מחמירה

הפרקליטות הגישה אתמול (יום ה') לבית המשפט המחוזי בירושלים כתב אישום נגד גבר בגין דקירתו של האיש החשוד בביצוע מעשה מגונה בבתו בת התשע.

 

כתב האישום כולל סעיף של חבלה מחמירה בעקבות מקרה שאירע לפני שלושה שבועות: הנאשם אירח את אחד מחבריו בביתו, וזה, על פי החשד, ארב לבתו הקטנה של הנאשם וביצע בה מעשה מגונה בכוח. לאחר מכן ברח החבר החשוד מהבית. בעקבות המעשה, הגישו הנאשם ואשתו תלונה במשטרה נגד החבר. 

 

למחרת, ראה אבי הילדה את החבר באזור מבשרת-ציון, ובן-רגע פרצה במקום בקטטה. במהלך חילופי המהלומות דקר הנאשם את האיש "בפלג גופו התחתון" ופצע אותו באורח קשה. הוא פונה לבית החולים, אושפז ונזקק לעבור ניתוח.

 

האב טען להגנתו שלא תכנן מראש לפגוע בו וגם לא התכוון שהפגיעה בו תהיה כה קשה. לדבריו, הוא רק רצה "להרביץ לו". עוד טען הנאשם כי מי שהביא את הסכין הוא דווקא החבר וכי הדקירה אירעה בעת שנאבקו על החפץ.

 

פרקליטות ירושלים האשימה את האב בגרימת חבלה מחמירה. בבקשה שהגישה לבית המשפט המחוזי ביקשה התביעה לעצור את האב עד תום ההליכים,

ואילו סניגורו ביקש לשחררו בתנאים מגבילים. הוא תיאר את מצבהּ הקשה של המשפחה ושל ילדתו. השופטת גילה שטייניץ קבעה לערוך לאב תסקיר מבחן ועצרה אותו למספר ימים עד מתן התסקיר. 

 

פרקליטיו של הנאשם, עו"ד יחיאל נויזץ ועו"ד אורי בר-משה, מסרו: "לא מדובר במקרה קלאסי של קטטה אלא במקרה קשה, סבוך ואמציונלי. ישנם עוד אספקטים רבים בפרשה הנבדקים כעת. אנו מאמינים כי בית המשפט ישחררו לביתו כדי לשהות במחיצת בני משפחתו - ובעיקר בתו, הזקוקה לו ברגעים אלו".

 

כמה ימים לאחר התקרית, שוחרר חברו של הנאשם מבית החולים ונעצר מיד על ידי המשטרה בחשד לביצוע מעשה מגונה. המשטרה מתכננת להגיש נגדו כתב אישום.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תקף - ונדקר (ארכיון)
צילום: אלי סניור
מומלצים