שתף קטע נבחר

אסון בצפון: ילד מת מחבל שנכרך סביבו

אמו של הילד בן ה-11 מסאג'ור מצאה אותו מחוסר הכרה בחצר ביתו, כשחבל כרוך סביב צווארו. במשטרה אומרים שהוא ניסה להשתלשל באמצעות חבל שנמתח בין שני בתים, ואז נכרך החבל סביב צווארו וחנק אותו

טרגדיה בפתח החופש הגדול: ילד כבן 11 מהיישוב סאג'ור הסמוך לכרמיאל מת הערב (יום ב') לאחר שנחנק מחבל שנכרך סביב צווארו בחצר ביתו. מפקד משטרת כרמיאל, סגן-ניצב רמי ניימרק, אמר שככל הנראה - הילד ניסה להשתלשל בחבל שנמתח בין שני בתים, "בשלב מסוים החבל הסתבך והילד נחנק. האמא הגיעה למקום וראתה את הילד על החבל, ומשם התחילו ניסיונות ההצלה".

 

האסון אירע מעט אחרי השעה 19:00. מחקירה ראשונית עולה כי אמו של הילד מצאה אותו בחצר מחוסר הכרה כשחבל כרוך סביב צווארו. האם מיהרה לשחרר את הילד. היא והאב החלו לפנותו לכיוון כרמיאל, כאשר אמבולנס טיפול נמרץ של מד"א יצא מהעיר לכיוונם.

 

"עוד באזור התעשייה המזרחי של העיר הבחנו ברכב שעומד באמצע הכביש והאם יצאה ממנו ורצה לכיווננו כשהיא מחזיקה את הילד מחוסר ההכרה", סיפר הפרמדיק שאדי טועמה, שהגיע באמבולנס הטיפול הנמרץ. "הבחנו שהילד מחוסר הכרה ופתחנו בפעולות החייאה בהן המשכנו עד לכניסה לבית החולים בנהריה, שם - לאחר פעולות החייאה נוספות - נאלץ רופא לקבוע את מותו של הילד".

 

"לצערנו כל פעולות ההחייאה לא עזרו והוא מת", סיפר קרוב משפחתו של הילד. "הילד לומד בכיתה ד' והוריו בעלי עסק ביישוב. זה אסון כבד. אני מקווה שהם יצליחו להתאושש".

 

משטרת כרמיאל פתחה בחקירה בעקבות הדיווח. מפקד משטרת כרמיאל, סגן ניצב רמי ניימרק, אמר כי כיוון החקירה המרכזי הוא שזו היתה תאונה ביתית שאירעה תוך כדי משחק.

 "האם תיארה כי חבל נכרך סביב צווארו של הילד והוא נפל", סיפר ניימרק ומסר כי "אנחנו חוקרים גם כיוונים אחרים אולם נכון לעכשיו אין חשד שמדובר באירוע פלילי".

 

בשתי טרגדיות נוספות, שאירעו אתמול בצפון, טבעו למוות נער וילד. יעקב שלמה יודלביץ' בן 11 מביתר עילית טבע למוות במהלך טיול בשמורת נחל שניר-חצבני שבגליל העליון. ב"אגם הנעלם" שליד מנחמיה שבעמק הירדן, אותרה גופתו של בילאל טארק שיבלי, בן 17, שקפץ עם שניים מבני משפחתו מגובה רב למים. יחידת הצוללנים של המחוז הצפוני איתרה את הגופה על קרקעית האגם, בעומק של כ-13 מטרים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים