שתף קטע נבחר

ירושלמים לברקת: מודאגים מהשתלטות החרדים

ראש העיר ירושלים "ירד אל העם" ונפגש עם בליינים בנחלת שבעה. "אני מאוד מבקשת שלא תאכזב אותנו", אמרה לו תושבת קריית-יובל. ברקת מצידו הבטיח שחניון קרתא יישאר פתוח

כשברקע הפגנות החרדים סביב פתיחת חניון קרתא בשבת, ערך הלילה (יום ד') ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, סיור במוקדי הבילוי במרכז העיר. הוא נפגש עם תושבים, האזין לבעיות ושמע הצעות. בסיום הסיור, התיישב בפאב ולגם בירה להנאתו.

 

על אף ששינס את כל כוחו בניסיון להימנע משיחות על הפגנות החרדים בעיר, הוא התבקש להתייחס לנושא על-ידי הבליינים. "אני מאוד מבקשת שלא תאכזב אותנו", פנתה תושבת שכונת קריית היובל לראש העיר. "מדאיגה אותנו ההשתלטות של החרדים על העיר. עבדנו קשה מאוד בשבילך, סחבנו גם את כל החברים", היא אמרה.

 

ברקת, אשר ספג בשבועות האחרונים אש רבה מצד התקשורת בכל הקשור לסוגיית החניון,

העדיף לחזור על מנטרה קבועה אל מול העיתונאים שדרשו הבהרות: "תרדו מהנושא ותנו לעיר להתנהל. כל כתבה בנושא אינה מקדמת אותנו", אמר.

 

לאחר אינספור "הצקות", הסכים ברקת להתייחס לסוגיית חניון קרתא: "למיטב הבנתי החניון יישאר פתוח, זו התכנית". על ההפגנות האלימות של העדה החרדית, והאיומים לחייו, הודיע ברקת כי הוא אינו חושש. "אם יש צורך באבטחה, המשטרה מטפלת בזה, ואני מנהל את העיר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ניר ברקת. מסייר בעיר
צילום: גיל יוחנן
מומלצים