שתף קטע נבחר

רמון במועצת קדימה: ביבי לא מאמין בשתי מדינות

השר לשעבר, שנבחר ליו"ר מועצת קדימה, תקף את ראש הממשלה: "אם הוא היה מאמין, בגין לא היה נשאר בממשלה". לבני: "ביבי עסוק בהישרדות ועסוק בקדימה. לראשונה ממשלה מנסה להפיל את האופוזיציה"

חיים רמון אמנם פרש מהכנסת, אבל הוא לא מבזבז אף הזדמנות להתבטא - ולהמשיך בקו של חבריו בקדימה. רמון, שנבחר הערב (יום ה') ליו"ר מועצת קדימה, תקף את ראש הממשלה ואמר: "ביבי לא מאמין בשתי מדינות לשני עמים. הוא אומר זאת לא רק לאביו, אלא גם לשרים. בגין לא היה נשאר בממשלה אם זה היה קורה".

 

בכינוס מועצת קדימה, שנערך בבית המפלגה בפתח-תקווה, בפעם הראשונה מאז הבחירות לכנסת, הוסיף רמון: "ההחלטה הקשה שהובילה ציפי לבני - ללכת לאופוזיציה - מתבררת כל יום כנכונה. לא נחלשנו באופוזיציה אלא התחזקנו".


יו"ר מועצת קדימה ויו"ר האופוזיציה (צילום: עופר עמרם)

 

יו"ר האופוזיציה, ח"כ ציפי לבני, המשיכה לתקוף את נתניהו: "מאה ימים עברו. הבעיה הקטנה יותר של הממשלה היא שאין לה הישגים. יש בעיות גדולות יותר. היום מתברר כי ראש הממשלה מתנהג בחולשה ואין לממשלה דרך. אין תוכנית מדינית וגם לא כלכלית. זו ממשלה עם תוכנית הישרדות.

 ראש הממשלה עוסק רק בפוליטיקה קטנה. במקום לגייס תמיכה בעולם, במקום לקדם רפורמות".

 

היא גם רמזה בדבריה על "חוק מופז". "ביבי עסוק בהישרדות ועסוק בקדימה. לראשונה ממשלה מנסה להפיל האופוזיציה.

 הוא רוצה לפגוע באלטרנטיבה היחידה בישראל. מעבר לממשלה הרעה שיש, יש אלטרנטיבה ותקווה בגלל קדימה. קדימה תגיע לשלטון בזכות התנהלותה. קדימה לא עומדת למכירה. נעשה מה שטוב למדינה. במקום להתקרנף ולהיות שותפים למשהו רע, נעשה מה שטוב למדינה. נשמור על אלטרנטיבה. זה מה שטוב. לא נוח לכולם בחוץ. יותר נוח בפנים. אני רואה את קדימה מתחזקת כל יום. את הזמן הקצר באופוזיציה ננצל למאבק בכנסת. יש סיעה של לוחמים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רמון. יו"ר מועצת קדימה החדש
צילום: עופר עמרם
לבני. שוב תוקפת
צילום: עופר עמרם
מצביעים בעד מינוי רמון
צילום: עופר עמרם
מומלצים