שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד: עו"ד גנב כסף מדירת לקוח, החשוד ב"עוקץ"
  חשוד במעורבות בהונאת ענק התלונן כי עורך דינו גנב מדירתו מאות אלפי שקלים, לאחר שביקש ממנו לשמור על הכסף. הפרקליט נחקר והמשטרה תבקש לשחררו בתנאים מגבילים

  האם עורך דין מהמרכז גנב מאות אלפי שקלים מלקוח שלו שנמצא במעצר? זה מה שבודקים חוקרי מפלג ההונאה של משטרת מחוז תל אביב, בעקבות תלונה של הלקוח החשוד במעורבות בהונאת ענק. עורך הדין נחקר ושוחרר למעצר בית בן שבעה ימים.

   

  לפני כעשרה ימים נעצרו 12 תושבי המרכז בחשד שהונו אזרחים אמריקנים במיליוני דולרים - לאחר שבישרו להם כי זכו בלוטו וביקשו מהם מס מקדמי כדי לקבל את סכום הזכייה. במהלך סוף השבוע טען אחד החשודים בפני חוקריו כי פרקליטו גנב ממנו כספים. לטענתו, שוטרים שערכו חיפוש בדירתו בבת ים לא הצליחו למצוא את הכסף שהסתיר - והוא פנה לעורך הדין בבקשה שישמור על הכסף.

   

  על פי התלונה, עורך הדין הגיע לדירה ומאחר שלא היה לו מפתח הוא הזעיק מנעולן שפרץ את הדלת,

  באישורו של העצור, וגנב את הכסף מהדירה. המתלונן סיפר כי באותה הזדמנות ביקש מהפרקליט שיביא לו בגדים למעצר - אך הבגדים שקיבל ממנו כלל לא היו שייכים לו.

   

  לאחר חקירה שנוהלה על-ידי פקד ירון שטרן הוחלט לעכב את עורך הדין לחקירה הבוקר. הערב החליט בית המשפט לשחררו ל-7 ימי מעצר בית. עורך הדין, בן 33 מאזור המרכז, מכחיש את המיוחס לו. פרקליטו, עו"ד יוסי זילברברג, טוען כי המתלונן הוא נוכל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  החשודים בהונאה בבית המשפט
  צילום: דנה קופל
  צילום: טל כהן
  הפרקליט של הפרקליט. עו"ד יוסי זילברברג
  צילום: טל כהן
  מומלצים