שתף קטע נבחר

סטיב נאש האריך חוזהו בפיניקס עד 2012

הרכז הקנדי בן ה-35 הסכים להאריך את חוזהו בשנתיים נוספות בתמורה ל-22 מיליון דולר. בכך הגיע לסיומו המו"מ הארוך, שכמעט ומבטיח כי יסיים את הקריירה באריזונה

אחרי עזיבתו של שאקיל או'ניל והספקות הרבים בנוגע לכשירותו של הפורוורד הצעיר אמארה סטודמאייר, הדבר האחרון שהפיניקס סאנס היו צריכים זה עריקה של סטיב נאש. הרכז בן ה-35 אמנם חתום בקבוצה עד לסוף העונה הנוכחית, אולם המנכ"ל סטיב קר היה נחוש להאריך את החוזה כדי להבטיח את המשך דרכו באריזונה כמה שיותר - אולי עד לפרישתו.

 

ובכן, בתום משא ומתן מתיש ולא פעם מדאיג מבחינת הסאנס, החליט נאש לתת את הסכמתו להצעה שהוגשה לו להאריך את החוזה שלו לשנתיים נוספות עד 2012 בתמורה ל-22 מיליון דולר. כך לפחות דיווחה ביום שני רשת ESPN. בנוסף לכך, הובהר לנאש כי ישלשל לכיסו את כל 13.1 מיליון הדולר שהובטחו לו בתנאי שיעמוד בסטנדרטים שונים.

 

הבעלים רוברט סארבר היה מוכן לפתוח את כיסו הדחוק משהו כבר לפני שבועיים, כשהציע לנאש הארכת חוזה בתמורה לעשרים מיליון דולר. הרכז הקנדי, שזכה פעמיים בתואר ה-MVP של הליגה, בושש להשיב להצעה, אולם לאחר שזו הוגדלה בעוד שני מיליון דולר, החליט לקבלה ובקרוב אף יצהיר על כך רשמית באמצעות ה'טוויטר' שלו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים