שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נעצר גבר שחיבק ילדות והטריד דוגמניות
  המשטרה עצרה גבר בן 49 מכפר סבא, בחשד שרדף אחר ילדות ונערות וחיבק אותן. הוא גם חשוד שהטריד דוגמניות. ברשותו נמצאו מספרי הטלפון של אילנית לוי, סנדי בר וימית סול

  תושב כפר סבא בן 49, נעצר ביממה האחרונה בחשד שהטריד מינית ילדות ונערות בעיר. בחיפוש בביתו נמצא חומר פדופילי ומספרי טלפון של הדוגמניות אילנית לוי, סנדי בר, ימית סול ועוד. הוא הודה כי נהג להתקשר אליהן, להציע להן הצעות מיניות ולהטרידן. במשטרה אומרים כי יבדקו בין היתר כיצד הצליח להשיג את מספרי הטלפון.

   

  אתמול בבוקר התקבלו הודעות במוקד המשטרה על גבר שרודף אחרי נערות וילדות בדרכן לבית הספר ומחבק אותן. בעקבות ההודעות הגיע למקום השוטר הקהילתי של מרכז כפר סבא, מנשה עטר. "אלו שהתקשרו למשטרה סיפרו על מעשיו וחלקם אף זיהו את החשוד כמי שמתגורר באזור. הגענו צוות משטרתי לביתו. הוא הופתע שמצאנו אותו. בחיפוש בביתו נמצאו חומר החשוד כפדופילי ורשימת טלפונים של מפורסמות".

   

  האיש נלקח לחקירה בתחנת המשטרה. בביתו נמצאו דפים עליהם כתב על אירועים שבהם פגש נערות וחיבק אותן, וכן מכתבי זימה לילדות וחוברת עם צילומי פדופילים. ברשימת הטלפונים הארוכה התברר כי היא מכילה טלפונים, בעיקר של דוגמניות. קצין משטרה שהתקשר לאחת המפורסמותת ברשימה - לא האמינה כי שוטר מדבר איתה.

   

  במשטרת כפר-סבא עדיין לא התקבלו תלונות של דוגמניות על הטרדות בטלפון ונבדק אם הן התלוננו בתחנות משטרה אחרות. היום, בעקבות הפרסום, מקווים במשטרה כי המפורסמות יגישו תלונות. כמו כן לא התקבלו במשטרה תלונות של ילדות שהותקפו ברחוב.

    

  בית משפט השלום בכפר סבא האריך היום את מעצרו של החשוד בשבעה ימים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "נעצר גבר שחיבק ילדות והטריד דוגמניות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שי רוזנצוויג
  הטלפון של סנדי
  צילום: שי רוזנצוויג
  וגם של אילנית לוי
  צילום: קרן נתנזון
  ימית סול גם ברשימה
  צילום: ענת מוסברג
  מוצר השנה
  מומלצים