שתף קטע נבחר

ברלוסקוני: אני לא חולה - אני סופרמן!

זו ציפור! זה מטוס! זה ראש ממשלת איטליה! בחודשים האחרונים סבל סילביו ברלוסקוני משלל שערוריות, ביקורת גוברת מבית, גירושין מאשתו ומאבק עם הוותיקן. אולם המנהיג האיטלקי סבור כי הוא מסוגל בפרץ, משום שהוא האיש החזק בעולם.

 

בחודשים האחרונים התרבו הפרסומים על המסיבות הפרועות שנערכו בווילה שבבעלותו והקלטות של שיחות שערך עם יצאנית. הוא הכחיש כי אי פעם שילם תמורת יחסי מין וטען כי מדובר בקמפיין הכפשה נגדו. מאז הודיעה אשתו של ברלוסקוני, ורוניקה לאוריו, כי החליטה להתגרש ממנו ואף פרסמה ספר חושפני על מעלליו, שבו טענה כי הוא חולה.

 

העיתון הבריטי "טלגרף" דיווח הבוקר (יום ה') כי ראש הממשלה האיטלקי מאס במתקפות השונות נגדו בכל החזיתות, והשיב למבקריו: "אינני חולה. אם רק תסתכלו על מה שהספקתי לעשות ב-15 החודשים האחרונים תבינו שהמצב הבריאותי שלי אינו רע. אני סופרמן!"

 

לצד השערויות מבית, ברלוסקוני ספג השבוע ביקורת מצד עמיתיו באיחוד האירופי, לאור המדיניות החדשה של איטליה להדוף ספינות של פליטים אפריקנים

המבקשים להגיע לחופי המדינה. הוא איים להחרים את המוסדות האירופים אם הפקידים בבריסל ימשיכו להתערב בנושא. "רק הנשיא ודוברו יכולים להתערב", הדגיש.

 

גם היחסים עם מדינת הוותיקן הקטנטנה היושבת ברומא עלו על שרטון, לאחר שעיתון הנמצא בבעלות משפחת ברלוסקוני השתלח בחירפות בעורך הראשי של ביטאון הכנסייה הקתולית. ברלוסקוני גם תקף באחרונה את כלי התקשורת הממלכתיים באיטליה בטענה שזה לא מקובל שהם ימתחו ביקורת על ראש ממשלה מכהן.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא מפחד מהביקורת. ברלוסקוני
צילום: AP
מומלצים