שתף קטע נבחר

השקט שנגמר

בלי הסלולרי, עם מיץ עשב חיטה ואבטיח לארוחת בוקר - ככה העבירה שירי מימון שלושה ימים בסדנה לניקוי הגוף והנפש. היא שרדה כדי לספר

מגזין "מנטה" ממשיך במסורת הכתבות המיוחדות שלו, והפעם הוא הגשים את חלומה של שירי מימון שביקשה לעבור סדנה לניקוי הגוף והנפש. מימון נשלחה לשלושה ימים בצפון, שבמהלכם התמודדה עם שגרה נטולת טלפון נייד, אוכל מבושל אך עם הרבה שקט מסביב.


מה שש בבוקר, מה?

 

אולי כי היה שקט מדי, אולי כי היה מצ'עמם ואולי סתם כי בא לה, מימון העלתה על הכתב את כל מה שעבר עליה. התוצאה הסופית - בגיליון החדש של המגזין. בינתיים קבלו ציטוטים נבחרים של מימון בתוספת תמונות מהאזור ועוד אחת בבגד ים, בפעם הראשונה מאז נולדה הכוכבת.


איזה אוויר, לא כמו בתל אביב

 

"היום הראשון נפתח בשש בבוקר, שעה שבחיי הרגילים אני נמצאת בעיצומו של חלום. אבל הזריחה מול הכנרת הדהימה. בשבע בבוקר התכנסנו לפעילות משותפת, צ'י־קונג - תרגילים עתיקים שנועדו לחיזוק הגוף והנפש.... סוף סוף הגיעה העת לארוחת בוקר. על השולחן לפניי מונחת צלחת עם אבטיח. המציאות החלה לחלחל: ארוחות דשנות ומלאות בכל טוב לא יהיו פה. אין ספק שזהו חלק מתהליך ניקוי הגוף".


לאן שלא תלכי, רק בריאות 

 

"הגיע רגע האמת: קיבלנו כוס של מיץ עשב חיטה, שלו סגולות רבות לטיהור הגוף וחיזוקו. טעמתי בזהירות. למרות השמועות, הטעם לא היה נורא כל כך, אפילו די חיבבתי אותו".


ועכשיו נאכל עשב


יש גם זמן לספר. מימון

 

(צילומים: יונתן בלום)

 

  • רוצים עוד רכילות? היכנסו לזמן ynet

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מימון בבגד ים!
צילום: יקי הלפרין
זריחה מדהימה
צילום: יקי הלפרין
לאתר ההטבות
מומלצים