שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הבושות של שוורצנגר: אשתו נהגה עם הסלולרי
  מושל קליפורניה אישר בשנה שעברה חוק האוסר על נהגים להחזיק טלפון נייד בזמן הנסיעה. זה לא הפריע לרעייתו, מריה שרייבר, להמשיך בנוהג הקלוקל, אך המצלמות היו שם כדי לתעד. שוורצנגר הבטיח להשיבה למוטב

  מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, נאלץ לקרוא לסדר את רעייתו, מריה שרייבר, אחרי שהפרה לכאורה חוק מדינה שעליו חתם הוא בעצמו, ודיברה בסלולרי תוך כדי נהיגה.

   

  אתר חדשות הבידור TMZ פרסם שלשום (יום ג') שתי תמונות שבהן נראית שרייבר, אשת תקשורת ונצר לשושלת קנדי המפוארת, מחזיקה את הטלפון קרוב לאוזנה, בעודה יושבת מאחורי ההגה. לטענת העורכים, תמונה אחת צולמה ביום ראשון האחרון, והשנייה - לפני כשלושה חודשים.

   

  • לידיעה באתר TMZ והפנייה לסרטון הווידאו - לחצו כאן

   

  בהמשך פרסם האתר גם סרטון וידאו שצולם אתמול בברנטווד, שם מתגוררת המשפחה. בסרט נראית שרייבר שוב מחזיקה את הטלפון הנייד קרוב לאוזנה, תוך כדי נהיגה. שרייבר לא הגיבה על הפרסומים.

   

  בעמוד הטוויטר שלו כתב שוורצנגר למקים אתר TMZ, הארווי לוין: "תודה על שהסבת את תשומת לבי לכך שהיא מפרה את

  החוק. אפעל במהירות". דוברו של שוורצנגר, ארון מקליר, אמר כי בדבריו אלה התכוון המושל שיבקש מרעייתו להחזיק את הטלפון תוך כדי נהיגה.

   

  לפי חוק שנכנס לתוקפו בחודש יולי אשתקד, הנהגים והנהגות בקליפורניה נדרשים להשתמש בדיבורית אם ברצונם לשוחח בטלפון הנייד תוך כדי נהיגה. מאז שהחוק הוחל, נרשמו במדינה יותר מ-150 אלף דו"חות בגין הפרתו. אם שרייבר היתה נתפסת בידי המשטרה, היה עליה לשלם קנס בשווי 300 דולרים לפחות.

   

  בעבר שיבח שוורצנגר את התקנה, וסיפר כי הזהיר את בתו, שהיתה אז בת 16, שאם אי פעם תפר את החוק, "היא תיסע באוטובוס".


  פורסם לראשונה 14/10/2009 23:36

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים