שתף קטע נבחר

אחרי ההשקה של Windows 7: אפל לועגת

במסעות הפרסום שאחרי ההשקה של Windows החדשה, אפל לועגים למיקרוסופט על ההבטחות שלא קוימו - ומיקרוסופט נותנים קרדיט למשתמשים על הרעיונות מאחורי 7

שאפל תעבור בשתיקה על השקת Windows 7? מה פתאום! בתגובה להשקה של חלונות 7 שלוותה בקמפיין עולמי, הציגה אפל פרסומות המתנגחות בלי רחמים במתחרה.

 

הבטחתם!

הפרסומת הראשונה של "מק מול PC" מציגה את מר PC כמבטיח ומבטיח ולא מקיים: גם בהשקה הקודמת אמרת שיהיה יותר טוב מהקודם! (זו שלפניה, וזו שלפניה...כל הדרך עד Windows 2). אז למה שהפעם אכן תהיה חלונות 7 שונה ולא תאכזב? - שואלת אפל.

 

 

הפרסומת השניה מציגה לנו את המשתמשת המתלבטת בין שדרוג לחלונות 7 והגירה למק. משום מה, על אף ההתלבטות שזו מציגה, ברור שתעדיף את מק החתיך והצעיר על השמנמן בחליפה. הוא נראה יותר כמו מישהו שיכול להזיז את כל הארגזים שזו מביאה איתה למעבר.

 

 

 

מיקרוסופט מודה למשתמשים

מיקרוסופט מצדה, מוציאה פרסומת שיכולה להיראות קצת כמו תרגיל בחלוקת אחריות. ענקית התוכנה גורסת בפרסומת שלה שאת חלונות 7 תכננו בעצם משתמשים על ידי משוב ומתן דרישות. “חלונות 7 זה הרעיון שלי!” אומרים המשתמשים (הפיקטיביים?) בקליפ. זה אומר שאם המערכת לא תעבוד כמו שצריך, נוכל לבוא בתלונות לעצמנו, והיי, אם לנו היה חלק בפיתוח - אנחנו גם מקבלים חלק מהרווחים?

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מק ו-PC שוב מתחרים על בחורה
מומלצים