שתף קטע נבחר

בשל מחאת הרוכבים: אתר נתיבי איילון קרס

האתר המציג את מצלמות התנועה של נתיבי איילון לא היה זמין לגולשים הבוקר (א'). ככל הנראה, בגלל העומס שנוצר ע"י גולשים שביקשו להתעדכן ולצפות בתוצאות מחאת הרוכבים

אתר חברת נתיבי איילון קרס הבוקר ולא היה זמין לגולשים עקב ריבוי הגולשים המבקשים לצפות במחאת הרוכבים, ולהתעדכן בפקקי התנועה בכבישים המרכזיים לתל-אביב. כרגע האתר עולה, אך מגיב באיטיות מה.

 

במסגרת "מחאת הרוכבים" נגד העלאת תעריפי הביטוח לרכב דו-גלגלי שנכנסה לתוקף היום, אלפי רוכבי אופנועים וקטנועים שיבשו הבוקר (א')  את התנועה בכניסות הראשיות לתל אביב, ולאורך נתיבי איילון. ככל הנראה, גולשים סקרנים או סתם כאלה שרצו להתעדכן האם יש טעם לנסוע בכבישים אלו, גרמו לקריסה מוחלטת של אתר חברת נתיבי איילון, המציג וידאו זורם ממצלמות עיליות המוצבות לאורך הכביש.

 

 

רקע

הרוכבים מוחים על הזינוק המשמעותי בתעריפי הביטוח לכלי הרכב. בשל צעדי מחאה קודמים שנקטו - ובניסיון למצוא פתרון - עוכב המהלך שמוביל משרד האוצר.

 

זה אף הודיע לפני כמה ימים כי הושגה פשרה שבמרכזה פיצוי לרוכבים, אך הם הגיבו בזעם וטענו כי מדובר בתרגיל תקשורתי - שאינו משקף שינוי של ממש בעמדת האוצר. בסופו של דבר, הבוקר נכנס ייקור התעריפים לתוקף.

 

לפני כחודשיים ביצעו הרוכבים מהלך מחאה דומה - וגרמו שיבושים קשים בכניסות הראשיות לתל אביב, בעיקר בנתיבי איילון. בחודשים האחרונים נעשו כמה פעולות מחאה, בהן - האטת התנועה בכבישים ראשיים, רכיבה בעירום חלקי ברחובות תל אביב, הפקת סרטון ידוענים שתומכים במאבק ומאבק תקשורתי מגובה בלוביסטים ואנשי יחסי ציבור.

 

תגובת נתיבי איילון

מדוברות חברת נתיבי איילון נמסר כי הם מודעים לבעיה והנושא נמצא בטיפול.

 

בהכנת הידיעה השתתפו: אילנה ברודו, אלי סניור ואבי כהן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתיבי איילון הבוקר. פקוק גם ברשת
צילום: ירון ברנר
מומלצים