שתף קטע נבחר

חיפושים אחר מטייל ישראלי באזור קולומביה-פרו

עמרי להד, בן 23 מראש פינה, נראה בפעם האחרונה בסוף אוקטובר בעיר לטיסיה בקולומביה וככל הנראה יצא במעבורת לכיוון פרו. משלחת חיפושים שיצאה לאזור העלתה חרס

עמרי להד, בן 23 מראש פינה, נעדר כבר כמה שבועות באזור האמזונס בשטח שבין קולומביה לפרו. הוא נראה לאחרונה ב-28 באוקטובר בעיר לטיסיה בקולומביה כשהוא מושך כסף מכספומט. לאחר מכן, ככל הנראה, יצא להפלגה לכיוון העיר איקיטוס בפרו.

 

עמרי הוא בנו של פרופ' מולי להד, נשיא מרכז "משאבים" במכללה האקדמית תל חי, ויש לו שני אחים ואחות. האב מולי סיפר כי בנו יצא לטיול הגדול שאחרי הצבא באמצע חודש יוני וטייל זמן ארוך עם חבריו.

 

"ב-26 לאוקטובר הוא נפרד מהם ויצא לעיר לטיסיה שבגבול קולומביה-פרו כדי להתחיל טיול ביערות הגשם", סיפר האב, "הטיול אמור היה להימשך כשבועיים, אולם חודש חלף והוא עדיין לא יצר קשר ובמקביל לא נמצאו רמזים או עקבות למקום הימצאו".

 

משפחת להד עומדת בקשר רציף עם חדר המצב במשרד החוץ ועם הנציגויות

באזור וביחד עם חברת הביטוח הפניקס וחברת מגנוס הוציאו משלחת חיפושים לאזור, אך עד כה ללא תוצאות.

 

דובר משרד החוץ, יוסי לוי, אמר ל-ynet כי המקרה מוכר ומטופל על-ידי משרד החוץ וגם שגרירויות קולומביה, ברזיל, פרו וארגנטינה מעורבות במקרה. "אנחנו נמצאים בקשר שוטף עם המשפחה", אמר לוי.

 

"אנו מבקשים מכל מי שמכיר מישהו, בן משפחה או חבר שמטייל בחודש האחרון באזור שבין לטיסיה קולומביה על האמזונס לכיוון פרו לבדוק האם פגש או שמע על עמרי", אמרו בני המשפחה. מידע נוסף ניתן לקבל באמצעות כתובת המייל findomrilahad@gmail.com.

 

בהכנת הידיעה השתתף דניאל אדלסון
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים