שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ללא ספק

  יום ה', ג'-ד'

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  סילבריניה מראה למשטרה איפה דודי נקבר. פלורה יורה בדונטלה על הבמה. בחושך, היא מודה בכל פשעיה בפני הקהל. היא מצליחה לברוח ונפצעת בדרך. לאונרדו מנסה לאנוס את אסטלה. פלורה בורחת מבית החולים.

   

  יולנדה מבקשת מחילה מבתה. לסאו מתחילים צירי לידה. דונטלה פושטת את השמלה ומתחתנת בתחתונית. אירני נענית להצעה של קופולה. פלורה דוקרת את סילבריניה ובורחת. פלורה מפתיעה את זא בובי ודונטלה בבוקר שאחרי החתונה.

   

  אירני שוכרת מסוק וטסה עם לארה להזהיר את זא בובי ודונטלה. פלורה יורה בזא בובי. לארה יורה באמה הביולוגית. סאו יולדת בן. פלורה מחלימה וחוזרת לכלא. זא ניצל. קטרינה נפרדת מוואנדרליי ונוסעת עם אסטלה. סידה וז'וקה מתחתנים. לארה והאליי מתפייסים. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  לארה נפגשת עם אביה בכלא. סילבריניה מחליט לעזור לדונטלה. סילבריניה מכניס את דונטלה לחווה. דונטלה מחליטה לשגע את פלורה. פלורה חושבת שהיא רואה את רוח הרפאים של דונטלה.

   

  פלורה מגלה שדונטלה איננה רוח רפאים, והיא מודיעה למשטרה שדונטלה חיה. סילני מעידה שוב בפני התובע. הפרקליטות מחליטה לא לפתוח את התיק של סלבטורי מחדש. דודי עוקב אחרי זא בובי ומוצא את דונטלה.

   

  דודי חוטף את דונטלה וזא בובי מציל אותה. פלורה משחדת את נורטון כדי שיגלה איפה דודי מחביא את ה- DVD. פלורה מגרשת את דודי מהחווה. נורטון מגלה לפלורה איפה דונטלה והיא שולחת את פימנטל ואנשיו לשם.

   

  שיבה עוזר לדונטלה לברוח. דמיאו הולך להלוויה של דדינה בניגוד לרצונה של גרייסי. דונטלה מחליטה לברוח עם זא בובי. באמצע הדרך היא משנה את דעתה ומחליטה לנסוע לחווה ולהתייצב בפני פלורה. פלורה מורה לפימנטל להזעיק את המשטרה.

   

  האליי מגלה שנורטון היה המרגל ומלמד אותו לקח. דודי נכנס לחווה ומאיים להסגיר את דונטלה למשטרה אלא אם כן פלורה תיתן לו חצי מכספה. פלורה הורגת את דודי. קופולה מציע לאירני נישואין.

   

  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

   


  פורסם לראשונה 02/12/2009 10:37

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים