שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  מעצר הבדרן החרדי: "מקווים שזה לא נכון"

  אחד ממעריציו של דוד ברוקנר, שנעצר בחשד שהטריד מינית ילד בן 12: "אנשים היו מאוד מופתעים כששמעו על זה, אבל לא היה הלם מוחלט". שדר הרדיו מנחם טוקר, אצלו הופיע החשוד: "אני מאוד מקווה בשבילו שזה לא נכון"

  ברחוב החרדי בירושלים קיבלו בהפתעה את דבר מעצרו של דוד ברוקנר, המכונה "יובל המבולבל של הציבור החרדי", בחשד שהטריד מינית ילד בן 12. אחד ממעריציו סיפר היום (ו'): "כולם מכירים אותו. הוא הוציא סרטים לילדים חרדים, שנקנו במאות. לכל הופעה שלו הגיעו 400-500 ילדים".

   

  המעריץ אמר כי ברוקנר תמיד הסתובב עם ילדים: "בהחלט אפשר להגיד שמדובר באדם מוזר ולא שיגרתי. אנשים היו מאוד מופתעים כששמעו על זה, אבל לא היה הלם מוחלט".

     

  שדר הרדיו מנחם טוקר הוא אחד מהאחראים לחשיפתו של ברוקנר לחרדים, בתוכניות הרדיו והאינטרנט שלו. מדי חודש במשך 10 שנים הוציא טוקר את התוכנית "חסידישקייט", הכוללת קליפים של זמרים ודברי רבנים לקהל, במסגרתה הגיש ברוקנר פינה קבועה.

   

  "מדובר באיש חסד מהדרגה הראשונה. בכל פעם שביקשתי ממנו להגיע לילד

   חולה או משפחה חולה, תמיד הגיע בלי להתלבט להצחיק אותם. לא היה מצב כזה שהוא לא היה נענה לכך", אמר טוקר ל-ynet. "לגבי הדברים המיוחסים לו אני באמת הייתי בהלם מוחלט ששמעתי על זה. אני מאוד מקווה בשבילו שזה לא נכון".

   

  בדיון אתמול בבית המשפט, בו הוארך מעצרו של ברונקר בארבעה ימים, הכחיש עורך דינו את המיוחס לו וטען כי פרסום שמו עלול לפגוע בפרנסתו בעתיד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ברוקנר. הופיע בפני מאות ילדים
  באדיבות דוברות משטרת מחוז ירושלים
  מומלצים