שתף קטע נבחר

מסתמן: ברק ישלם 5,000 ש' קנס על הפיליפינית

גורמים במשרד התמ"ת מסרו ל"ידיעות אחרונות" כי נראה שפרשת העסקת העובדת הזרה בביתם של שר הביטחון ורעייתו תיגמר בקנס. העובדת הזרה ירדה למחתרת ולא אותרה

אחרי חקירת פרשת העסקת העובדת הפיליפינית בביתם של שר הביטחון, אהוד ברק, ורעייתו נילי פריאל, מסתמן כי העניין ייגמר בקנס בסך 5,000 שקלים. כך מדווח הבוקר "ידיעות אחרונות".

 

חוקרי יחידת הסמך של משרד התמ"ת זימנו פעמיים את רעייתו של שר הביטחון לחקירה באזהרה. היא הודתה שהעסיקה את ד', אך אמרה שאין לה כל קשר איתה. העובדת הזרה ד' ירדה למחתרת, וכל ניסיונות החוקרים לאתרה, אפילו באמצעות השב"כ, עלו בתוהו. העובדת הזרה הציעה באמצעות מקורביה למסור עדות בתמורה להבטחה שלא תגורש, אך הבטחה שכזו לא ניתנה לה.

 

חקירת הפרשה הושלמה בימים האחרונים והועברה למחלקה המשפטית במשרד התמ"ת. גורמים במשרד אמרו ל"ידיעות אחרונות" כי מסתמן שהעניין ייגמר רק בקנס, משום שזו היתה הפעם הראשונה שבה העסיקו בני הזוג ברק עובד זר. לדבריהם, גם אם היו מאתרים את העובדת הזרה, הפרשה היתה נגמרת בקנס.

 

אהוד ברק הסתבך בחודשים האחרונים במספר פרשות הקשורות למנעמי החיים הטובים. אחרי ביקורת חריפה מצד מבקר המדינה על המשלחת הבזבזנית לסלון האווירי בפריז, באה אל סופה בשבוע שעבר פרשה נוספת של שדרוג כרטיסי טיסה של ברק ורעייתו למחלקה ראשונה. ועדת האתיקה של הכנסת קבעה כי "אין מקום לספק" ששדרוג כרטיסי הטיסה "מהווה טובת הנאה" והורתה לו להעביר למדינה את שווי ההטבה שקיבלו.   

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
בני הזוג ברק פריאל
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים