שתף קטע נבחר

דיווח: דייויד בלאט מועמד לאמן את בילבאו

הקבוצה המדורגת במקום הלפני אחרון בליגה הספרדית נפרדה מצ'וש וידורטה ומחפשת מחליף. הישראלי צפוי לדחות את ההצעה, מכיוון שעל פי חוקי ההתאחדות הספרדית לא יוכל לאמן במקביל את נבחרת רוסיה

המאמן הישראלי של נבחרת רוסיה, דייויד בלאט, מועמד לאמן את ביסקאייה בילבאו, המדורגת במקום ה-15 והלפני אחרון בליגה הספרדית, עם מאזן של 13:4. כך דיווח האתר הספרדי 'דייה'.

 

בעקבות המאזן העלוב שהשיגה הקבוצה עזב את המועדון המאמן הקודם, מצ'וש וידורטה. לאחר מכן החלו השמועות והפירסומים השונים אודות מחליף אפשרי, כששמו של בלאט הוזכר ברשימה. מהנהלת בילבאו נמסר בתגובה כי טרם החלו במשא ומתן עם אחד המועמדים, מכיוון שוידורטה עזב רק לאחרונה ועד כה הביעו בו תמיכה.

 

בהנהלה לוקחים בחשבון כי המאמן החדש ידרוש לחזק את הסגל, אבל מתכוונים למנות לתפקיד מועמד בעל ניסיון בליגה הספרדית או ברמה הגבוהה של הכדורסל האירופי.

 

מלבד בלאט הוזכרו כמועמדים גם מאמן נבחרת קרואטיה לשעבר יסמין רפשה, הטורקי-מקדוני אוקטאי מחמוטי (מאמן אפס פילזן לשעבר), הסרבי סבטיסלב פשיץ' והקרואטי בוז'ידאר מליקוביץ'.

 

בידיעה דווח כי בלאט צפוי לדחות את ההצעה, מכיוון שעל פי חוקי ההתאחדות הספרדית, הוא לא יהיה רשאי לאמן במקביל את הנבחרת הרוסית.   

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים