שתף קטע נבחר

warner bros תפתח סדרת משחקי רחוב סומסום

סומסום היפתח: החברה הודיעה שתפתח משחקים ולומדות שיבוססו על תוכנית הילדים הקלאסית, במטרה להרחיב את שוק התוכנה לילדים ופעוטות

חברת Warner Bros. Interactive Entertainment  חתמה היום על הסכם עם Sesame Workshop, ארגון ללא מטרות רווח המפיק את סדרת הילדים הקלאסית רחוב סומסום, במסגרתו תפתח WB סדרת משחקים שיהיו מבוססים על דמויות כמו כרובי, אריק, בנץ ושאר כוכבי הסדרה, כך דווחה היום סוכנות הידיעות AP.

 

משחקים לילדי הגיימרים

למי שכבר חולם על משחק יריות רב משתתפים, שבו הורגים זומבים ללא רחם ברחבי רחוב סומסום צפוייה אכזבה וטוב שכך. המשחקים המבוססים על סדרת רחוב סומסום הם בעיקר לומדות, שקהל היעד שלהן הם ילדים בגיל הרך, קהל שבדרך-כלל זוכה להתעלמות יחסית מצד מפתחות המשחקים.

 

"יש חור גדול מאוד בתעשיית המשחקים", אמר ראסל ארונס, סגן נשיא בחברת WB. "אנחנו מקבלים היום דור ראשון של הורים שהיו גיימרים בעצמם, אשר בניגוד להורים בדורות קודמים, יודעים את הערך הלימודי ושעות ההנאה המשפחתיות שמשחקים מסוג אלו יכולים להעניק", הוסיף.

 


 סדרת לומדות ומשחקים. רחוב סומסום

 

קלאסיקה לילדים

משחקים יעודיים לגיל הרך הם לא דבר שבשגרה, ולראייה ניתן לבחון את העשור החולף שבו ראינו בפעם האחרונה משחק המבוסס על מותג "רחוב סומסום", הרחק בשנת 2001. מהלך כזה נראה בהחלט סביר עבור WB, שיכולה לחשוף מוצרים חדשים לקהל צרכנים שבדרך-כלל אין לו חלופות אחרות.

 

סדרת המשחקים שהוכרזה אינה סדרת המשחקים הראשונה המבוססת על סדרת רחוב סומסום, המשודרת כבר ארבעים שנה בכ-140 מדינות ברחבי העולם. בשנות השמונים והתשעים שוחררו כמה כותרים למספר קונסולות שונות, אשר התמקדו במשחקי הנאה לימודיים, כמו משחקי איות ואוצר מילים.

 

WB טרם פרסמה תאריכי יעד ופרטים נוספים אודות הפרוייקט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כותרים חדשים למותג רחוב סומסום
צילום: AFP
בשיתוף אתר games.co.il
מומלצים