שתף קטע נבחר

שרה נתניהו על התביעה: "שקר, השמצות ובדיות"

בתגובה לתביעה שהגישה נגד אשת רה"מ עובדת משק בית לשעבר, הטוענת כי נוצלה והושפלה כשעבדה בבית נתניהו בקיסריה, אומרת נתניהו כי מדובר בכתב תביעה שקרי וכי התובעת "קיבלה יחס חם ואוהב"

אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, פרסמה אמש (יום ו') תגובה לתביעה שהגישה נגדה ליליאן פרץ, עובדת משק לשעבר בבית משפחת נתניהו בקיסריה, הטוענת כי נוצלה על ידה וזכתה ליחס משפיל מצדה. בכתב התביעה, שנחשף אתמול בעיתון "ידיעות אחרונות", נטען כי העובדת נוצלה בידי שרה נתניהו וזכתה ליחס משפיל מצדה. בתגובה אומרת הגברת נתניהו כי "מדובר בכתב תביעה שקרי ורצוף בהשמצות ובדיות על רעיית ראש הממשלה, שמטרתו לפגוע בבעלה ובה".

 

בכתב התביעה נטען כי שרה נתניהו התעללה בעובדת ושילמה לה משכורת נמוכה משכר המינימום. בין השאר נאמר בתביעה כי "ליליאן נאלצה להביא ליום עבודה ארבעה סטים של בגדי עבודה: סט בגדים לעבודות הכביסה, סט בגדים לעבודות ניקיון השירותים והמקלחות, סט בגדים לעבודות ניקיון החדרים וסט בגדים רביעי לעבודות ניקיון המטבח. אם הייתה מעזה להפר הוראות ברורות אלו של נתניהו, הייתה זו צווחת ומאבדת את עשתונותיה".

 

הודעת התגובה של אשת ראש הממשלה שוללת את טענות התובעת, וטוענת שהיא "קיבלה יחס חם ואוהב". בין היתר מזכירה שרה נתניהו כי בפתח מכתב התפטרות ששלחה העובדת היא כתבה: "לכבוד משפחת נתניהו, ביבי ושרה! אני מגישה את התפטרותי מעבודתי בבית בקיסריה עם המון אהבה והערכה'". עוד מזכירה שרה נתניהו כי כשביקרה בבית התובעת בחגיגת המימונה, במאי 2005, חיבקה ליליאן את הגברת נתניהו, ואף צוטטה, בכתבה שהתפרסמה ב-ynet, כך: "אני חולה על שרה.

אין לי חברות והיא חברה, אימא ועוזרת, היא הכול עבורי. היא בנאדם מדהים. אני מתה עליה".

 

אשת ראש הממשלה גם טוענת בהודעתה כי ליליאן פרץ עבדה רוב הזמן בתחזוק בית ריק, שכן הבית בקיסריה שימש את משפחת נתניהו רק בסופי שבוע, וכי קיבלה חופשות ארוכות.

 

"הגברת נתניהו ניצחה כבר פעמיים", נקבע בסוף ההודעה. "במקום שבו מתבררת האמת לאמיתה - בבית המשפט. היא תנצח גם הפעם במקום שבו מתבררים הצדק והאמת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים