שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שיכורה מאהבה

  ויוה, יום ד'

   

   

   

   

   

  יוביה ופטריסיו מקבלים זימון חדש למשרד התובע הכללי. ג'יימס מאוד מודאג מזה שאינו מצליח להציל את החווה. סופיה תומכת בו ואומרת לו שהיא רוצה לחלוק אתו את הכול. איסדורה וריקי מתגוררים אצל חוסה. סנטובניה מגיע ללונדון. רודריגו מתגעגע לגביוטה ומרגיש שאיבד אותה, אבל מתכוון להשיג אותה מחדש.

   

  גביוטה מגלה שחברת מונטלבו על סף פשיטת רגל, אך חושדת שאוויינדה מסתיר ממנה משהו. יוביה מפלילה בחקירתה את לורנסו אונייטה אך לא את פטריסיו או את אהרון. גברת פילאר מתמוטטת ומאושפזת בתרדמת בבית החולים. אהרון נפגש עם פמלה בניסיון להחזיר את כונן הזיכרון שלו, שמפליל אותו בעברות. משפטו של רודריגו מתחיל והוא חוזר בו מהודאתו.

   

  בעקבות חזרתו של רודריגו מהודאתו, בית המשפט מזמן לעדות את אהרון ואת פמלה טורבלנקה. פמלה טומנת מלכודת לאהרון ומודיעה למינרווה שאהרון בוגד בה. מינרווה תופסת את אהרון ופמלה יחד. פמלה מודיעה למינרווה כי לא תעיד נגד אהרון אך נותנת לה את הראיות המפלילות אותו.

   

  פטריסיו מעיד במשפט נגד אהרון ומינרווה חושפת את הראיות נגד אהרון.הוא מתכנן לברוח לאי טובלו ופטריסיו מסרב לברוח עמו. אהרון מבקש ממינרווה להצטרף אליו אך היא מסרבת. פטריסיו נעצר. דניאלה וסופיה ממהרות לספר לגברת פילאר את החדשות הטובות אך מצבה מידרדר.

   

  אהרון נעצר באי טובלו בחשד לרצח ונדון לעונש מוות. רודריגו משתחרר מהכלא ומגלה שהחווה פורקה על ידי אנשי הבנק ושגברת פילאר בבית החולים. אופליה משתכנעת שבנה של סנחואנה הוא אכן בנו של הילריו. גברת פילאר מתאוששת. רודריגו וברונו משקמים את החברה ואת החווה. גביוטה מחליטה לנסוע לתאילנד עם דוקטור סנטובניה. רודריגו מגיע ללונדון וגביוטה אומרת לו שהיא כבר לא אוהבת אותו.

   

   

  פרקים קודמים

   

  גביוטה ורודריגו מספרים לקלריטה שרודריגו מתכוון לנסוע ללונדון וינהל משם את עסקי הטקילה. רודריגו מבקש מקלריטה את ידה של גביוטה והיא מסכימה. דניאלה מבשרת לרודריגו על המגפה במטעים. נסטור מבשר לרודריגו שהוא וגביוטה מעורבים בבעיה חמורה הקשורה בייצוא בלתי חוקי שנעשה שנתיים קודם. רודריגו אומר לנסטור שהפתרון היחיד הוא להודות באשמה כדי להגן על גביוטה.

   

  פרנסיסקו מתכנן לנסוע עם פריסילה. הוא עוזב את איסדורה, ולוקח את כספה ואת מכוניתה. רודריגו מודיע לגביוטה שהוא לא יוכל לנסוע איתה ללונדון. גביוטה לוחצת להישאר ולעזור לו, אבל רודריגו משקר ואומר לה שהוא לא אוהב אותה מספיק כדי להתחתן איתה. גביוטה נשברת.

   

  רודריגו מגיע לתובע הכללי, מודה באשמה ונאסר. וידגריי ורודריגו רוצים למצוא הוכחות נגד אהרון. אוויינדה מספר לסבתא פילאר שרודריגו נעצר. דניאלה מזהירה את אהרון שרודריגו שיקר בהצהרתו כדי שיניחו לגביוטה, אבל אם יפגעו בה, רודריגו יחזור מהודאתו. איסדורה פונה לעזרת אמה ומינרווה אך הן לא באות לעזרתה והיא נאלצת לברוח מהמלון בלי לשלם את החשבון. חוסה, אמו של פרנסיסקו, עוזרת לה. פרנסיסקו ופרסילה מעורבים בתאונת דרכים.

   

  חוסה מציעה לאיסדורה ולריקי להישאר בביתה. פילאר מכנסת את כל המשפחה ומבקשת מכולם לעזור להגיע לאמת. גביוטה ואמה מגיעות לדירתן החדשה בלונדון. פילאר מבקרת את רודריגו בכלא, ואומרת לו שהיא מאמינה בו. סופיה וג'יימס עושים את כל המאמצים כדי להציל את החווה. איסדורה מקבלת שיחת טלפון שבה מודיעים לה שפרנסיסקו דה לה וגה מת בתאונת דרכים כשהוא נסע במכוניתה. חוסה שומעת את השיחה ומבינה כי מדובר בבנה.

   

  חוסה עצובה מאד על מותו של פרנסיסקו. חוסה מספרת לאיסדורה שהיא אמו של פרנסיסקו. פילאר מבקשת מאוויינדה לא לספר למריאנה על המתרחש עד שתוכח חפותו של רודריגו. גביוטה מצליחה בעבודתה בלונדון. פמלה מצליחה לפצח את הססמה של זיכרון המחשב שלקחה מאהרון. רודריגו מבקש מדניאלה לא לספר כלום לגביוטה עד אחרי המשפט.

   

  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

   


  פורסם לראשונה 20/01/2010 12:09

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים