שתף קטע נבחר

שרה קרפ על הקלטת: רואה אותם יום יום מול עיניי

"הם הרוצחים, זיהיתי אותם", אמרה רעייתו של הנרצח בלינץ' בחוף תל ברוך בתל-אביב בעקבות החלטת השופט להפסיק את הדיונים במשפט, בעקבות ראיה חדשה בדמות צילומי אבטחה

לא זקוקה להוכחה נוספת. שרה קרפ, רעייתו של אריק קרפ שנרצח בלינץ' בחוף תל ברוך בתל-אביב, אמרה היום (א') כי "אני לא זקוקה לקלטת, הייתי עם הבת שלי במקום הרצח". קרפ אמרה את הדברים לאחר ששופט בית המשפט המחוזי החליט להפסיק את הדיונים במשפט, בעקבות ראיה חדשה בדמות צילומי אבטחה.

 

קרפ אמרה בעקבות הדיון, כי "הטיחו את הראש של בעלי על האספלט. תקפו אותו ובעטו בו בלי רחמים ונתנו לו מכות רצח. הם באו לרצוח, לא לבלות. ראיתי את הרצח במו עיניי. הם הרוצחים, זיהיתי אותם. אני רואה אותם יום-יום מול העיניים שלי. הם לא ריחמו עליו, רדפו אחריו והרגו אותו במכות רצח".

 

האלמנה מתחה ביקורת מרומזת על התנהלות המשפט, ואמרה: "מי צריך קלטת? שום קלטת לא תוציא את מה שאני רואה יום-יום. הם צריכים לקבל עונש חמור ביותר, הם לא השאירו לו שום סיכוי, לא צריך פתולוג ולא קלטת, הם ראויים לעונש החמור ביותר".


שרה קרפ בבית המשפט. "לא צריכה קלטת" (צילום: ירון ברנר) 

 

עו"ד טלי אייזנברג, המלווה את המשפחה מטעם מרכז נגה בקריה האקדמית אונו, אמרה כי חשוב לזכור שמבחינה משפטית בית המשפט מחויב לקבל את מלוא הראיות. עו"ד אייזנברג הוסיפה, כי "בכל מקרה הדיון היום היה אמור להיות האחרון שנקבע מראש והמשפט היה אמור להתחדש ביוני".

 

דקלה טוטין, מנכ"ל מרכז נגה, אמרה: "בג'ונגל האלימות במדינת ישראל רק בית המשפט הוא זה שיחליט לגבי חשיבות הקלטת". בפרקליטות מחוז תל-אביב טענו בתגובה, כי "הקלטת המדוברת כלל לא מתעדת את הזירה ולא מתעדת את אירוע הרצח".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרה קרפ
צילום: ירון ברנר
החשודים ברצח
צילום: דלית שחם
אריק קרפ
מומלצים