שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ארואסטי ודרייגור במליאת הרשות לאתיקה
  איגוד הכדורסל פירסם את רשימת חברי המליאה, שיעבדו לצד היו"ר אריה עמית. גם עו"ד אפרים ברק וארי שלף חברים בוועדה
  באיגוד הכדורסל פירסמו היום (ב') את רשימת חברי מליאת הרשות לאתיקה מקצועית, שיעבדו לצד יושב ראש הרשות, ניצב בדימוס אריה עמית, ואשר בין השאר יכתבו את הקוד האתי.

   

  בצוות ניתן למצוא שחקני עבר ואנשי שטח מתחום ענף הכדורסל, בהם נציג השחקנים מוטי ארואסטי ונציגת השחקניות ענת דרייגור. נציג השופטים יהיה גדי זילברברג, ואת משבצת נציג המאמנים ימלא רוני בוסאני. היועץ המשפטי לצוות ונציג מערכת המשמעת יהיה עו"ד אפרים ברק, והמומחה בשינויים ארגוניים ובהטמעת קוד אתי בארגון הוא ארי שלף.


  שי שני ואריה עמית במסע"ת של הוועדה (צילום: עוז מועלם)

   

  עמית נפגש בתקופה האחרונה עם אנשי כדורסל רבים ולמד מהם על מצב הכדורסל בישראל. במקביל העלה יושב ראש הרשות לאתיקה מקצועית בפני יושב ראש איגוד
  הכדורסל, שי שני, נושאים אשר לדעתו מצריכים טיפול ומחשבה בכל הקשור לעולם הכדורסל הישראלי.

   

  עמית העביר נייר עבודה לעיונו של יושב ראש איגוד הכדורסל ובו נמצאים נושאים המחייבים לדעתו טיפול מיידי מבלי להמתין עד לפרסום הקוד האתי. בין שאר הנקודות, ניתן למצוא סעיף המדבר על הצורך באיסור על יושבי ראש קבוצות לכהן כיושבי ראש וועדות שונות בהנהלת איגוד הכדורסל.

   

  עמית, אמר עם תחילת עבודת המליאה: "הרכב הצוות משקף את דרכי מזה שנים. חשוב וצריך לשתף את אנשי השטח כדי לקבל תוצאות נכונות, ולכן הצוות הורכב מנציגות כל המגזרים העוסקים בענף הכדורסל. בצוות קיים ייצוג לשחקנים, שחקניות, שופטים, מאמנים ואנשי משמעת. הצוות המלא יחל בעבודתו מיידית".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים